Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gonosz vagyok, hogy...

Nagyon gonosz vagyok, hogy ezt csinálom? úgy érzem, kihasználnak?

Figyelt kérdés

A suliban, ha dolgozat van, és a barátaim nem jönnek, lefotózom, hogy abból készüljenek. Meghálálják, amire szükségem van, vagy meghívnak egy hamburgerre, stb.


Viszont jönnek hozzám pitizni, akik kibeszélnek, vagy hozzám sem szólnak első óta. Nekik szoktam mondani, hogy 'vegyél egy doboz cigit, vagy energiaitalt, és elküldöm'.


17l



2011. dec. 20. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem normális hogy ezt csinálod. énis ezt szoktam csak én nem cigit kérek hanem leckét ..xd
2011. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kihasználás, mivel te is kapsz tőlük valamit, ez inkább olyan üzletféle. És egyébként sem kötelező segíteni annak, akinek nem akarsz.


Barátoktól én nem fogadnék el semmit, legfeljebb azt, hogy ők is segítsenek hasonló esetben, leckében, stb.

2011. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyetemen igy igy megy,te hamarabb jöttél rá


ettől nem vagy gonosz,csak talpraesett

2011. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!