Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználnak a barátaim?

Kihasználnak a barátaim?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy ha van valamilyen parti fent a diszkoban, mindig megengedte anyum hogy nálunk legyünk, és hogy bárki nálunk aludjon. Ezzel semmi gond nincsen, még az elején örültem is neki.DE! aztán észrevettem hogy pl fb-on lesz egy buli(belehet jelölni, h ott leszek, talán, nem) és az olyan barátnőm(1 orányira lakik tőlünk, és a bulihelytől is, mivel a diszko aban a városban van, ahol én élek) szoval hogy bejelöli hogy ő tuti ott lesz, és még az előtt bejelöli, hogy bármit beszéltünk volna a bulirol(megsem emlitettem hogy hozzánk lehet jönni) de ő már erre számít kb. Volt, hogy rámirt hogy akkor mikor jöjjön?(pedig nem is hivtam:/) Őszintén, ezzel nem is lenne MÉG olyan nagy gond, hiszen anya is megengedi meg engem sem zavarnak, viszont amikor hetekig sz*rik a fejemre(mesze lakik, és nem képes rám irni, hogy hogy vagyok, meg ilyenek)és a buli előtt egy héttel rám ír, hogy de jo lesz, ugy várja.A másik barátnőm meg (egész nyáron ő is szintén sz*rt rám) megkérdezi h jöhete velem bulizni abba a diszkoba, ahova mindig járunk? Miért csak ilyenkor kellek?:/ Komolyan.. a kisujjomat nyujtottam, és az egész karom kell nekik:/


Meg nálunk mindenki jol érzi magát, (mindig ide akarnak jönni, ezt onnan tudom) engempedig az egyik elhivott magához többször is, és mindig ott hagyott ismeretlenekkel, és hiába mondtam meg neki, ugy vna vele, hogy ezzel nincs semmi gond, a másik barátnőm meg nem is nagyonhiv magához):/

mit kellene tennem?:/


2011. aug. 22. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és egyet jegyez meg az emberek farkasok.

Az ember a leggonoszabb legalantasabb teremtmény amely valaha létezett itt a földön.

2011. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az emberek mocskosak, pusztítják a saját lakóhelyüket a bolygót, ezzel ártanak maguknak is, ennyire buták.
2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ők szánalmasak,te pedig naív vagy.Ha legközelebb ez van,akkor mond meg nekik kerek perec hogy nem érünk rá,jönnek hozzánk stb,érezzék hogy a tettüknek súlya van.Ha mindenkinek csak igy megengedsz mindent,akkor hogy érvényesülsz az élet többi területein?Semmibe fognak venni,lenéznek majd!Ideje nekiállnod megmutatni,hogy te is vagy valaki,és nem lehet szórakozni veled,tudni kell nemet mondani!Az ilyen emberek nem barátok,hanem haszonlesők....
2011. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, te még naiv vagy mert hiszel abban ,hogy az emberek jók, NEM!!! az emberek javithatatlanok, mert velejéig romlottak.
2011. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Át kéne gondolnod, hogy valóban a barátaid ezek a lányok? Mert egy igazi barátságban ilyen probléma fel sem merülhetne.
2011. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!