Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok anyáék...

Szerelmes vagyok anyáék közeli barátjába. Hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyok vele,de titokban,mert nem akartunk botrányt,először egyikünk sem akart komoly kapcsolatot,de aztán megváltozott a helyzet...

Tudtunk,hogy ennek az egésznek nem lesz jó vége,már többször szakítottunk,de valahogy mindig újra összejövünk.

Már elegem van abból,hogy mindig hazudom kell a szüleimnek és elakarom nekik mondani.Mikor megkérdeztem a páromat,hogy Ő mit szól hozzá,akkor azt mondta,hogy neki mindegy,hogy mi lesz,csak legyek boldog.


Csak ha elmondom apáéknak a dolgot,akkor ki fognak akadni.Apa még úgy kezel,mint egy óvodást és anya mindentől félt.

Eddig 4 ember tud a dologról(a barátom takarítónője,de kétlem,hogy Ő elmondaná bárkinek,a nagynéném,a legjobb barátnőm és a párom egyik ismerőse),de félek,hogy mástól tudják meg a szüleim és akkor még jobban kiborulnak.


Bár mintha anya gyanítana valamit,,mert a párom szinte napi rendszerességgel vesz valami ajándékot és anya már megjegyezte,hogy valaki nagyon szerethet,ha ilyen drága dolgokat vesz.

De szerintem azt nem tudja,hogy kitől kapom a dolgokat.


2011. dec. 20. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy? Hány éves a barátod? Ha te 18körül vagy, a pasi meg 40körül, akkor inkább ne mondd el...
2011. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Én biztosra mondom,hogy ki fognak akadni.

Szerintem ne gondold,hogy majd örülni fognak,mert azért ez nem valami szép dolog sem tőled,sem a szüleid barátjától.

Inkább ne mondd el nekik,hogy már 1 éve hazudozol nekik,mert az lesz a vége,hogy nem fognak benned megbízni.

Próbáld meg velük akkor közölni,amikor jó kedvük van,bár szerintem az a jó kedv nem fog sokáig tartani...

2011. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mountain ***** válasza:
100%
Tippelek. Pénzes, és idősebb. No nem,mintha kifogásom lenne,de ilyen esetben nem merik elmondani. Meg a leírt dolgok erre utalnak.
2011. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok,Ő 37.

Tudom,hogy nagy a korkülönbség,de én szeretem és Ő is szeret.

Rengeteget változott az elmúlt évben,ezt többen is észrevették.Amióta együtt vagyunk,azóta sokkal boldogabb vagyok.

Akkor még boldogabb lennék,ha nem kéne folyton titkolóznunk és hazudoznunk csak azért,hogy együtt lehessünk.


Tudom,hogy nem kellett volna hazudoznunk,de nem tudtunk mást csinálni,akkor ez tűnt ésszerűnek.

Ha azt mondom nekik,hogy még nem régóta tart a dolog,akkor meg azt fogják mondani,hogy csak kihasznál és egy futókaland vagyok a számára...


Tényleg jól él,mert elég sokat keres,de ha nem így lenne,én akkor is szeretném,mert nem érdekel,hogy milyen az anyagi helyzete.

2011. dec. 20. 19:17
 5/15 mountain ***** válasza:
83%
Ok. Elhiszem neked. Ha megnézed az írásaimat,akkor rájössz,hogy én mindig amellett voltam,hogy nem számít a korkülönbség,meg idegesít is ez a felfogás,aztán emiatt meg is szoktam kapni a magamét,de teszek rá. Na,a tanácsom: Ketten együtt fogjátok meg szépen egymás kezét,és így közösen mondjátok el a szüleidnek. Még jobb ha ezt úgy teszitek,hogy egybe kötitek valami kis össze jövetel félével, és ott,mikor már oldottabb a hangulat,akkor mondjátok azt,hogy szeretnétek mondani valamit nekik. Udvariasan,tisztelettel,akkor nem lesz baj.
2011. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mountain ***** válasza:
63%
Tényleg nem lesz baj! Ne félj! Bátorság!!
2011. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Én szurkolok nektek, én is voltam illetve vagyok ilyen helyzetben úgy hogy sok sikert nektek, mert tényleg nem a korkülönbség számít hanem a bizalom, és a szeretet :) ezt csupa jó indulatból mondom:) L/20
2011. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Hat jobb elmondani legalabb tul leszel rajta. Ha elmondod inkabb ne emlitsd meg h mar egy eve egyutt vagytok, ket okbol sem az elso "hazudtatok" egy evig, a masik te meg csak 17 eves gimis voltal egy eve.

Most szerelmes vagy es ugysem akarsz semmi "roszat hallani" de vigyazz.

Ez a ferfi a szuleid baratja felnott ember es elcsabitja a gyereklanyukat, mert 17 evesen meg az vagy 18 evesen is.

Persze ez ugy is lejohet h te voltal elete szerelme es csak nem tehetett semmit de ez nem igaz. A szerelmed eleg gerinctelen, azt mondja neki mindegy csak te legyel boldog. Ez inkabb ugy jon le h haritja a felelosseget.

Ne legyel vak hallgasd meg a szuleid erveit is majd. Itt nem csak a korkulonbseg a gond.

Majdnem ugyanebben a szituacioban voltam es nagyon megbantam, ez persze nem azt jeleni h akkor veled is ugyanez fog tortenni. Remelem nem, remelm ti boldogok lesztek. Ne haragudj h igy lehuztalak csak olyan mintha magamat olvasnam evekkel ezelott.

Kerlek legalabb teszteld le kerd meg h beszeljen o egyedul elsokent a szuleiddel kivancsi lennek a reakciojara.

2011. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az egyik szomszédunknál is történt ilyen. Attól kezdve, hogy kiderült, a barátból ellenség lett, a lányt kitagadták, az anya egy évig pszichológushoz járt.

De minden eset más.

Lehet, hogy előbb puhatolóznod kellene... pl. hogy zavarja-e őket - elviekben - a nagy korkülönbség. Vagy úgy mesélni el a sztorit, hogy egy barátnőddel esett meg. Bár, ami mással történik, az gyakran elnézhetőbb...

2011. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy egyébként mi is a véleményük a párodról, mint emberről.Mi a párod foglalkozása?
2011. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!