Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, amikor valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor valaki nem szerelmes a barátjába/barátnőjébe (jelenglegi párjába)?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg? Milyen érzések zajlanak ilyenkor az illetőben?
2011. máj. 22. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Idegesíti a másik, fárasztja, veszekszik vele minden apró hülyeségért, már nem babusgatja, csókolgatja, nem néz a szemébe, más után keresgél...lelkiismereti okokból, ha van neki, még nem hagyja ott, mert sajnálja, hogy valaki szereti, de ő már sajnos nem...tudom, velem is történt már ez, nem jó dolog...a párom ott rontotta el, hogy kissé megfojtott a szeretetével, ragaszkodásával. De amikor nem tudtam róla, nagyon hiányzott, és nem akartam elveszíteni. Sajnos a kérdésed nagyon emberfüggő dolog, van, akinek van lelkiismerete, van, akinek nincs.
2011. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shéf válasza:
Hasonló szituban vagyok én is.Sajnos ha valakiből kiölték a szeretett akkor teljesen mindegy mit tesz a másik akkor is csak a hibákat találjuk mindenben.Bármit tesznek neked az addig úgy sem lesz jó míg meg nem békélsz,(ha megbékélsz egyáltalán)a szíved mélyén.Főleg házasságban igaz ez.Az emberek mindig is önzők voltak és lesznek is, de ha valaki szerelmes a másik félbe akkor ez mind nem lesz igaz.Ilyenkor nem számít semmi sem és vakok vagyunk.Nálam teljes üresség van mikor a nejem mellettem van.Teljesen közömbös lettem mert ketté törte a szívem.Csak az ő kérése miatt kezdtük újra.Sokszor a rossz dolgok törnek elő, ezáltal minden ok és okozat nélkül tudok haragudni rá és kötözködni vele.Sajnos ez van.
2011. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!