Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a nővérem VOLT barátjába. Mit tegyek? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Azért hangsúlyoztam ki és írtam nagy betűkkel, hogy a nővérem VOLT barátjáról van szó és nem a mostaniról (aki már a férje), nehogy valaki félreértse a kérdést és emiatt elítéljen.

A férfit már legalább 10 éve ismerem, mindig is kedves, vicces, jóhumorú, figyelmes, vidám, intelligens férfi volt. A nővéremmel való kapcsolatának azért lett vége, mert a szóban forgó úriember nagyon bohém életmódott folytatott, és ez sajnos az utóbbi időben sem változott. 38 éves létére az édesanyja mos rá, általában étteremben eszik, olyan mint egy gyerek, felnőtt testben. Emlékszem rá, a nővérem is sokszor hangoztatta annak idején, hogy neki nem kell gyerek, mert itt van neki a barátja, aki egy nagy gyerek.


Most mit tegyek? Úgy érzem, hogy nagyon szerelmes vagyok belé, de csak 3-4 év múlva tudnánk összeköltözni, ha tényleg úgy alakulna. Elfelejtsem vagy ne?


2011. aug. 26. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan embernek írtad le, akivel érdemes összeköltözni?
2011. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jársz vele,de már azt tudod,hogy 3-4 év múlva tudnátok összeköltözni.

Talán egy jó barátnak tudom elképzelni,de egy jó férjnek nem.

2011. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gond, hogy egyátalán nem önálló szóval egy idő után lehet hogy cseléd lennék ebben a kapcsolatban. Mondjuk ez az összeköltözés ideje még teljesen lényegtelen, csak számolgattam egy kicsit.
2011. aug. 26. 14:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy erre az esély, tehát ne gondolkodj ebben a kapcsolatban, inkább olyan férfit keress, aki maximálisan meg fog becsülni.
2011. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, a szóban forgó a nővéremet is megbecsülte, soha nem panaszkodott arra, hogy csúnyán viselkedik vele, vagy ilyesmi. (Pedig jól ismerem a nővéremet, ő "ami a szívemen az a számon"-típus, szóval megmondta volna.)
2011. aug. 26. 15:02
 6/12 A kérdező kommentje:
A férfi egy buliban kicsit becsiccsentve (de nem annyira, hogy ne tudja, mit mond) azt mondta, hogy gyönyörű vagyok, sokkal szebb, mint amikor a nővéremmel együtt élt, és megkérdezte humorosan, hogy ha nekem lesz esküvőm, meg fogom-e hívni őt is? Én pedig udvariasan azt mondtam, hogy "igen", ő pedig a fülembe súgta, hogy "remélem, én leszek a vőlegény!" Most őszintén, ezek után mit gondoljak? Tudjam be annak, hogy az alkohol beszélt belőle? Vagy valóban igazad mondhatott? (Azóta nem beszéltem vele, ezért nem tudom a választ a kérdésekre.)
2011. aug. 26. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerüld el messziről, ne beszélj vele, ne találkozz vele. Egy idő után elfelejted.
2011. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bepróbálkozott nálad, mint gondolom megannyi másnál is.

a férfit az ösztöne hajtja először, ne feledd.

2011. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"cseléd lennék"

Akit megbecsülünk, azt nem használjuk háztartási robotnak.

Ne haragudj, de úgy viselkedsz, mintha egy autópályán csak azért is a szembe sávba mennél be, mert úgy tartja kedved, pedig tudod, hogy úgyis karambolozni fogsz. Ha pedig csak a szexről lenne szó, akkor nincs min agyalni, csináljátok, de ez a szerelem dolog vele..

2011. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dehogy lenne szó arról! Eszembe sincs, nem őrültem meg. Annál azért erkölcsösebb vagyok, hogy rögtön a karjaiba ugorjak minden sármos férfinek, aki egy-két szép szót mond nekem.
2011. aug. 26. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!