Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan, aki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szerelmes lett a legjobb barátjába, történt is valami, de nem lett belőle kapcsolat, és ezután ujra barátként tudott rá tekinteni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, és igazából kívánom is, és nem csak sexre kell. Szerintetek, ha nem jönne össze jól és szakítanánk, utána tudnánk barátok maradni?
2011. okt. 23. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes lettem a legjobb barátomba, megmondtam neki, mire ő inkább eltünt az életemből. Nagy nehezen túltettem magam rajta, majd évek múlva újra felkeresett. De nem tudtam túltenni magam a történteken, ezért inkább elküldtem őt. Mai napig érzek iránta valamit, nem tudom pontosan hogy mit, de semmi értelmét nem láttam kínozni magamat. Szóval én nem hiszem hogy barátok tudnátok maradni. De a kivétel erősíti a szabályt.
2011. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló:D KOMMENTHUSZÁR!!!!! XD
2011. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

én osztálytársnőmbe zúgtam bele aztán mgmondtam neki akkor kiröhögöt... azóta csak barátok vagyunk :D


19/F

2011. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!