Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek ajándékot Karácsonyra...

Vegyek ajándékot Karácsonyra a párom szüleinek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, még mindeketten tanulunk, a szüleivel jó a viszonyom.

Én nem terveztem semmi nagy ajándékot, süteményre gondoltam, mert az mégis azt mutatja, gondoltam rájuk.


Ezen ugye nem lesz sértődés, mert kevésnek ítélik?

Vagy mit javasoltok?


köszönöm és kellemes ünnepeket!


2011. dec. 21. 13:11
 1/6 LadyLee ***** válasza:
Komoly ajándék semmiképpen nem kell, de egy kis sütike nem rossz ötlet.
2011. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont elég a sütemény egy szép dobozban!


Mi több mint 3 éve vagyunk együtt, de megbeszéltük, hogy csak egymásnak veszünk ajándékot a párommal (sajnos idén erre se kerül sor).


A szülők azt mondták, hogy ők nem szeretnék ha külön vásárolgatnánk nekik ajándékot. Mi ezt megértettük, tudomásul vettük.

2011. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, esetleg tedd egy szép dobozba, és azzal együtt add át.


Én gyümölcscentrifugát vettem az anyósomnak és GPS-t az apósomnak, de mi 12 éve vagyunk együtt a párommal. Ráérsz ezekre később, főleg ha nincs is sok pénzed.

2011. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha ezt a pároddal beszélnéd meg? Ő gondolom vesz a szüleinek valamit, hát azt adjátok közösen.

Ezen felül a süti és tökéletes is.

2011. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly sütis dobozban sütit vittem és bort. Teljesen kiakadt anyósom, hogy minek foglalkozok ajándékkal.

Idén nem lesz semmi, csak egy tál muffin, kis téli manóval.

Ha kiakad, kiakad. Akkor is én így érzem helyesnek mégiscsak ott fogok vacsizni, nem beszélve arról, hogy mennyire szeretem őket.

Azt hiszem soha nem tudom elmondani eléggé. Remélem majd egy nap azért kis töredékét sikerül átadnom, annak ami bennem van....

21-L

2011. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem konkrétan a szüleinek szoktam ajándékot venni, hanem az egész családjuknak. Pl. tavaly egy nyújtódeszkát kapott a család (a régi nagyon el volt repedve). Tavalyelőtt pedig angyalkákat, harangokat, meg hópihéket horgoltam nekik.
2012. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!