Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rossz munkahely elronthat...

Egy rossz munkahely elronthat egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a munkahelyi gondok az otthoni életet is befolyásolják.
2011. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma 14:10


persze nyilván én is úgy értettem a kérdést..ha rossz a munkahely az lecsapódik otthon szerintem..

2011. dec. 21. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem.

Semmi köze a munkának a magánélethez. Elég nagy baj lenne, ha hazavinném a munkahelyi dolgokat, és az is, ha az otthoni dolgokat a munkahelyre. A kettő egymástól független.

Én úgy oldom ezt meg, hogy ahogy bezárom magam mögött az ajtót, vagy kilépek a munkahelyről, azzal együtt a gondokat, problémákat ott is hagyom.

Persze ezt a stresszre vagy rossz hangulatra értem, ha mondjuk olyan munkád akad, amit otthon kell befejezned, az egy más helyzet.

2011. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell ezt egy munkahelyre kihegyezni, elég annyi, hogy ha bármi miatt, hosszú hónapokig, évekig tartó idegeskedésben, stresszben, feszültségben él valaki, akkor másképpen fog viselkedni otthon is. ami nyilván vezethet problémákhoz.
2011. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen nekem tönkretette

nem is az, hogy annyira rossz volt hanem, hogy a párom nem akarta elfogadni, hogy ha fütyülnek akkor nekem ugrani kell, tök mindegy hány óra van esetleg családi összejövetel. Most már nem bánom, mert eléggé kikészített ez a munkahely és ő még egy lapáttal rátett, de a jelenlegi párom szakmabeli így ő megérti, hogy mi a helyzet, mert általában ha menni kell akkor mindkettőnknek menni kell

2011. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!