Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek a szüleiteknek...

Mit vesztek a szüleiteknek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy pár hasznos ajándékötlet :)
2011. dec. 21. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én két fényképezőgépet vettem nekik, mert eddig nem volt sajátjuk, illetve egy török zene CD válogatást, mert szeretik azt hallgatni az autóban.
2011. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
anyumnak egy szép táskát apumnak egy üveg bor, apósnak is egy üveg bor, anyósnak meg mindenféle ropogtatni való és aszalt dolgok, mert ő azt kért
2011. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Apunak egy pénztárcát, mert a mostani már elég elnyűtt. Szerintem mellé még egy üveg bort is veszek.

Anyunak egy doboz bonbont, de a tárgyi ajándékot még nem találtam ki. Talán egy gyógypapucsot, mert neki meg a papucsa régi, és ritkán talál olyan lábbelit, amitől nem fáj a lába.

Én próbáltam olyanban gondolkodni, ami hasznos és valóban használni is fogják. Porfogónak nem sok értelme van. :)

2011. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
anyukám egy szép sálat kap, apukám pedig egy filmet. És mindkettőjüknek csináltam 1-1 válogatás cd-t a kedvenc számaikkal :)))
2011. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Anyukámnak egy egyedi kézműves táskát, amit direkt neki csináltattam, meg még lehet veszek mellé borstörőt, mert mindig mondogatja, hogy szeretne.

Apám nagyon nehéz eset ilyen szempontból, úgyhogy kicsit sablonos dolgokat kap: egy teáscsészét, amire rá van festve a két cicánk akiket imád (nagyon szép munka), mellé pedig egy csomag különleges teát, jó fajta kávét és különféle forrócsokikat. Szerettem volna még egy termoszt is, de arra már nem fogja futni.

Plusz még tervezem, hogy mindenkinek csinálok képeslapot, amiket a saját kis akvarell képeimmel díszítek.

2011. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az osszes szulo kepet kap a kis csaladunkrol :) vettem szep keretet, elmentunk profi fotoshoz, gyonyor kepek lettek. 1-et keretben kapnak, a tobbit albumban. Ez a fo ajandek. Melle kis aprosagok, tobbek kozott sajat keszitesu mezeskalacs.

Futna masra, tobbre is, de megvan mindenkinek mindene, felesleges dolgokat meg nem veszunk. Ennek nagyon fognak orulni!

2011. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi könnyen megúsztuk, a gyerekről 3dvdnyi videót raktunk össze, amit ők nem láttak, mert más városban élnek, ezen felül anyum megkapja az mp3lejátszómat h a konyhában tudjon zenét hallgatni, apa meg tesómmal kap egy logikai játék gyűjteményt. Ilyen ördöglakat meg ilyesmik, eljátszanak majd vele.


Apa könyveket szokott minden évben, anya meg a kedvenc szappanjaiból csomagot, amire egyébként sajnálná a pénzt (LUSH).


Tavaly titokban kikerestem a régi gyerekkorombeli meg ő fiatalkorbeli dia"szalagon" lévő képeket (amikre akkor nem volt pénzük papírra is előhívni) és ahhoz vettünk digitalizálót h meg tudják nézni számítógépen. Kb 15.000Ft volt. Nosztalgiáztak egy hatalmasat.-)

2011. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mindketten jegyet kaptak Mága Zoli januári koncertjére :)
2011. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6db-os Fiskars késkészletet kapnak tőlünk. Tudom, hogy nem illik kést ajándékozni, de erre szükségük van és maguknak soha nem vennék meg.
2011. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám már meghalt. Anyunak egy ilyen üveg só-bors-olaj stb. tartó készletet festek ki szépen üvegfestékkel. :)Már mindenkinek csináltam ilyesmit, de neki még nem, szóval itt az ideje.
2011. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!