Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg hogy érez...

Honnan tudhatom meg hogy érez irántam egy ilyen kusza kapcsolatban?

Figyelt kérdés
egy se veled se nélküled kapcsolatban (több mint egy év) honnan tudhatom hogyan érez irántam, hogy csak kötődés, ragaszkodás esetleg több érzelem is van benne vagy semmi?
2011. dec. 21. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
ilyen hülye kérdést...ezt még is mi honnan tudjuk??ezt neked,nektek kell tudni,érezni...
2011. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak esetleg aki volt már hasonlóban vagy jelekre gondoltam
2011. dec. 21. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy érzed hogy szeret vagy nem.Ha nem érzed akkor gond.Jelek nincsenek.
2011. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A se veled se nélküled kapcsolatokra a nagy szakítások és a nagy egymásra találások jellemzőek. Lehet belőlük akár házasság is, aztán válás, aztán újrakötött házasság. Sosem változik. Végzetes kapcsolatok ezek, de legalább nem irigyli senki.
2011. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én mindig úgy tapasztaltam (saját és mások példájából is), ha a "se veled se nélküled" csak a másik fél miatt alakul így, magyarul az illető hintáztat, az nem takar semmiféle érzelmet, pláne kötődést, ragaszkodást. Tulajdonképpen csak jobb híján ugraszt. Biztos valahol tetszel, tetszettél neki, de hogy nem szeret és nem tisztel az tuti.

Habár nem sok részletet árultál el, ha a te kezed is benne van, hogy néha szüneteltek, akkor az minden bizonnyal más tészta.

2011. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
onnan tudod meg hogy megmondod neki vagy rendes kapcsolat vagy pedig szakítás végleg. ha szeret tényleg akkor veled marad ha meg nem akkor szakít.
2011. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy "Hányadán álltok" Hátha segít
2012. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!