Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó szex mennyi ideg bír...

A jó szex mennyi ideg bír összetartani egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, mert mi egy évig tartós, komolyabb kapcsolatban voltunk. Akkor érzelmek meg minden volt, úgy éltünk mint 1 normális pár. Aztán megváltozott valami és a további egy év úgy telt el, hogy amikor hívott mentem, amikor hívtam jött. Persze akkor úgy csináltunk, mintha egyik fél sem tudná miről van szó, pedig nyilvánvaló volt.
2011. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Valahogy nálunk is így van és nem tudom nagyon elfogadni, bár nagyon a végét járja. De mi változott meg köztetek hogy a végére csak szex maradt? És hogy szakítottatok?
2011. dec. 21. 19:04
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindig csak a SzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzexSzex
2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
................
2011. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Meddig?Pár hónapig ezt tapasztalatból mondom.

Volt egy pasim,teljesen detoxba rakott,meg örültem érte de csak a szex miatt most így vissza gondolva.Galád ember volt,teljesen tönkre tett,és az ő hibájából lett vége.Tehát nem sokáig tart össze.Számomra hosszútávon fontosabb azt,hogy emberileg jól kijöjjünk mert a szex egy idő után unalmas és megszokott lesz,míg ha emberileg kijövünk,akkor ez hosszú távon is meg marad.

2011. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 évig tartott..
2011. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ameddig jó a sex.
2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy rossz kapcsolat, jó szexszel, 2 évig tartott, de már nagyon nehezen bírtam.
2021. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!