Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen zárkózott?

Miért vagyok ilyen zárkózott?

Figyelt kérdés

A külvilág számára elég zárkózottnak tűnhetek sajnos,pedig nem vagyok az,jó mondjuk az tény hogy egy nagyon cserfes ember se vagyok,nagyobb társaságban főleg,de egyébként nm vagyok zárkózott típus,mégis ez jön le sok emberben.Valóban van igazsság alapja,de magam sem tudom,hogy mit tett ilyenné.Szeretnék ezen változtatni.Tudtok adni ötleteket,hogy legyek nyitottabb?pl.nem merek rámosolyogni random senkire sem,mert attól félek,hogy hülyének nézne,pedig tudom,hogy milyen jól esik az embernek ha csak úgy rá mosolyog valaki:)

17/L


2011. dec. 21. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Bátorság és önbizalom!

Ismerkedj. Kezd olyan emberekkel akiket nem ismersz ;)

2011. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, de én erre nehezen tudok választ adni rá.

Nekem is mindig azt mondták, hogy zárkózott vagyok, nem tudok alkalmazkodni. Pedig ez nem igaz, nem vagyok sem félénk, sem csendes típus. Szeretnek engem az emberek, mert kerülöm a balhét, de komolyan. Mindig is utáltam a veszekedést. Viszont elég nehéz eset is vagyok, mert ha azt kérdezik, hogy mit szeretnék ünnepnapra, és mindig azt felelem, hogy semmit. Mert nem vagyok nagyravágyó típus, elektrotechnikai dolgokat viszont inkább én magam veszem meg, nem várom el, hogy mások megvegyék helyettem.

Néha rossz a természetem, de igyekszem mindenkivel NAGYON kedves lenni. A barátaim megértik az érzelmeimet. Nagyon bántja a lelkemet, hogy nem fiúnak születtem. Már kicsi korom óta van ez, és nem tetszenek a giccses, nőies dolgok. Unom, hogy folyton nőies dolgokat akarnak rám sózni a családban...


Talán ezért gondolják rólam, hogy zárkózott vagyok. De azt is meg kell érteniük, hogy olykor lefoglal engem a munka, és a barátaim sem tudnak időt szakítani a találkozásra...

2011. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok.akik alig ismernek szótlannak csendesnek és visszafogottnak tartanak, viszont ha már jobban megismerek vki akkor van h be sem áll a szám. csak az a gond h nehéz abba a fázisba eljutni sokakkal h jobban megnyíljak nekik,így barátokkal is elég szűkösen állok.csak abban bízom h majd fősulin talán más lesz.

18/L

2011. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!