Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nagy melegben kocsiban...

Ilyen nagy melegben kocsiban lakni 1 hétig, csak azért hogy aztán 2 nap tengerpart? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy lenne egy lehetőségem arra, hogy tengerparton eltöltsek 2 napot,(egyébként már voltam régebben, szóval nem ez lenne az első, de imádtam akkor is) ez nagyon vonzó, csak az a baj, hogy ilyen nagy melegbe kellene a kocsiban aludni, fürdeni nem tudnánk, kajálni is a kocsiba meg mindent :S Bevállalnátok?
2011. jún. 23. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha pont akkor mensiznék és nem tudnék fürdeni, nem! Amúgy szerintem igen, mert a kocsival árnyékba is lehet állni, ablakokat is le lehet húzni. De nem értem, hogy tengerpart és kocsi van, de egy 2 személyes sátor meg nincs? :-OOO
2011. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
De miért kell 1 hétig a kocsiban lakni? Hová mennétek, hogy olyan hosszú az út?
2011. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalnám:D amilyen vagyok:D

csak már mennénk:D

2011. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

de miért kell egy hétig kocsiban lakni, mikor csak két napot töltenétek a tengernél?


de a fiatalság bolondság, így miért ne

2011. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is bevállalnám, kalandnak kell felfogni az autozast és autoban alvást is :)
2011. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha én kibírom azt hogy 3 hétig egy kamionba aludjak,akkor te is kibírod azt az 1 hetet.
2011. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nyár, tengerpart, meleg, hálózsák 3.000 forintért???
2011. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

a tenger egy napnyira van vagy fél nap (se) attól függ hová mentek.

én vinnék sátrat és kempingben aludnék ott van zuhany


minek fölöslegesen csövezni??

2011. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!