Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ellene?

Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, apámék egyfolytában vernek és szidnak.Nem tudom meddig bírom tovább, azt hiszem az egyetlen megoldás ha megölöm magam.16/F
2011. dec. 22. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs. Most minden 16 évest vernek a szülei?
2011. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
11%
Bocs, de egy nevelő pofon nem számít verésnek, főleg ha egy kiállhatatlan dög voltál.
2011. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért vernek és miért szidnak?
2011. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 éves vagy elköltözhetsz otthonról.Bemész a gyámügyre (ha nem tudod hol van, akkor megkéred egy tanárod, barátod szüleit... hogy segítsenek) és kéred a családból való kiemelésedet.
2011. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy ember sem ér annyit hogy elvedd a saját életedet. amúgy mit értesz verés alatt? jók a jegyeid és segítesz otthon? vagy szarsz a szüleid fejére?
2011. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van? Csak van oka a verésnek. Az előzők nevében is bocsánatot kérek, de azt kell mondjam megértem, hogy mindenki szapulja az új generációt, de nem mind egyformák. Szóval van valami okuk rá? Mert ha nincs, akkor tényleg menj a gyámügyre, bár a zaci sajnos nem jó hely
2011. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem csecsemőként apám bántalmazott,igen én is adtam rá okot,sírtam,ő meg tévézett,zavartam,elég sokat kaptam késöbb is,mert léteztem,de bitos neki volt igaza,hülye idióták,nem csak okkal lehet verniegy gyereket...Kedves kérdező megértelek,de ezért még nem kell magad ellen fordulni.Ott a gyámügy,nekünk is segítettek,neked is fognak.
2011. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!