Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen férjhez menni korai...

24 évesen férjhez menni korai lenne? Nincs különösebb életcélom, ez baj?

Figyelt kérdés
Dolgozom, és tanulok mellette levelező tagozaton. Ennyi az életcélom most. Hogy befejezzem az iskolát, majd talán egy jobb munkahelyet találni. Van művészi tehetségem, de nem tudtam kihasználni sajnos, nem hinném, hogy ezután is tudni fogom használni.
2011. dec. 22. 23:53
1 2
 11/18 anonim válasza:

fontos kérdés ami nem hangzott el, hogy tudjak válaszolni.


Van barátod? (nem derült ki)

2011. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

ha van és már több mint 2 éve, akkor menj hozzá, nincs ideális időpont a házassághoz.


Többnek érzed magad a kapcsolat által?

Önzőségedet elnyomja a közös út kiváncsisága?

Gyerekeket akarsz tőle? Mindig megnevettet?

Tudtok egymással szótlanul csendben lenni, semmit se téve?

Fellelkesít tesz a puszta jelenléte?

Fél pillantásokból is megértitek egymást?

Figyelmes, önfeláldozó, mennyire önző 10-es skálám? (úgy értem komprumisszum kész, de nem papucs, vagy igazi vezér?

2011. dec. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
30%

A házasságnak van egy nagyon fontos oka, ami nélkül csak érdekházasság, ez pedig a családalapítás. Gyerekek nevelése és létezésük által megélt közös boldogság elérése.


Aki úgy akar házasodni, hogy nem akar családot, az szerintem, csak a vagyon megosztás miatt akarja. Ez az én véleményem.

2011. dec. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
én is 24 voltam mikor férjhez mentem... ha biztos vagy benne, ő az az ember aki nélkül nem tudnád leélni az életed, tökéletes az időpont egy esküvőhöz.
2011. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

ez hülyeség, hogy késő. Én 30 vagyok, és most kezdtem pénzt keresni művészetekkel - festéssel, rajzolással - és nincs ilyen irányú végzettségem.


elterjedt a hír, reklámozom magam facebookon, egyre több ember keres meg megrendeléssel.


a lehetőség mindig jön.

és képzeld, amúgy rendőr szeretnék lenni, lehet hogy 30 vagyok és még sose dolgoztam rendőrségnél, most sajnos lehetetlen mert putri helyen lakunk (Észak-Afrika), de majd ha visszaköltözünk a civilizációba egyszer, nem Mo-ra, akkor meg fogom oldani. Lehet hogy 32 vagy 35éves leszek akkor, és akkor mi van. Te meg 24évesen nyavajogsz, jaj -de-lekéstem -mindenről... Pffff.....


a mostani szakmámat is 25évesen kezdtem kitanulni, előtte eszembe sem jutott volna, most meg festek... ezt arra értem, hogy bármikor történhet valami, és bármikor lehet szakmát váltani. Persze ha semmihez sincs motivációd, akkor hagy a csudába az egészet.

2011. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
5 év után házasodtunk ossze. én 23N és o 30. Az idén 24 évesen megszultem elso gyermekunket. Van munkám 5 éve, és 4 éve saját házunkban lakunk.
2011. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Három év után házasodtunk, 19 és 20 évesen.

Évek óta működik.

Akkor házasodj, ha van olyan jelentkező, akit erre érdemesnek tartasz, és te magad is készen állsz rá.

2011. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem még lehet "életcélod" nem mindneki tudja 18évesen hogy mit akar csinálni az egész hátralévő életében. sose késő.
2011. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!