Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi életcélom, nem...

Nincs semmi életcélom, nem tudok mit kezdeni magammal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy 21 éves lány vagyok. Érettségim van, és egy szakmám 5. éven. Nem jelentkeztem tovább sehova, mert nem tudom minek tanuljak, nem tudom mit akarok, nem tudom :S Azt sem tudom, hogy mi érdekel. Semmi nem érdekel :S:S:S Olyan rossz érzés ez :(

Aki ilyen vagy hasonló helyzetben van/volt, kérem segítsen!


2010. júl. 20. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

www.gyakoriszenvedeseinkesonsajnaltatasaink.hu újra életbe lépett-_-"

szóval kedves kérdező..kicsit bulizgass,pihenj,gondolkodj el magadon meg a világon,mit szeretsz legjobban csinálni..mit csinálsz a legtöbbször?

Majd csak kiderül,hogy mi az,amit szeretsz csinálni:)

2010. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

És bulizgatással hogy tudja eldönteni ,hogy mit szeretne majd csinálni??-.-

Én 18 vagyok és én se tudom eldönteni mit tanuljak tovább.

Nagyon szeretem az állatokat gondolkodtam ilyen szakmán is.

Szerintem nézz utána interneten vagy beszélgess a barátaiddal ők mit ajánlanak neked. Biztos, hogy tudod , hogy mit akarsz csak még most összevagy zavarodva (az írásod alapján).

2010. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben jártam, és végül olyat választottam, ami lenyűgöz :):) Mi az, ami leginkább érdekel, legtöbbet nézed a TV-ben? Mennyire vagy diktáló típus, vezető típus? Ezek nagyon fontosak, és hidd el nekem, hogy szakmát választani a legegyszerűbb, csak rá kell érezni :)
2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már sajna voltam így az életem során többször is. Azért is érzed így, mert valami befejeződött az életedben. Én elkezdtem nyelvet tanulni, új szakmát, új sportokat, (nem tudom, hogy anyagiakban mennyire engedheted meg magadnak), buliztam, munkát kerestem, stb. FEl a fejjel! Most így érzed, de kb. fél év múlva magadon fogsz nevetni!
2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, 19 évesen egy olyan szakra járok az egyetemen ami nem érdekel, és elég elhagyatottnak érzem magam.

De úgy döntöttem ezen sürgősen változtatok, mert túl rövid az élet, hogy olyan dolgokra pazaroljam az időmet amibe nem lelem örömömet.

Ezért elkezdtem olyan dolgokat csinálni amelyekre mindig is vágytam titkon, de mindig féltem megtenni az első lépést!

Ilyen például a fényképezés, sportolás, olvasás, nyelvtanulás, zongorázás.Ezek teljesen kitöltik az életemet és már nem érzem olyan monotonnak és unalmasnak azt.

2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ismerd meg, mit tanít VALÓJÁBAN a Biblia. Lesz ismereted, életcélod, jövőképed, reménységed, barátaid. Minden, ami szükséges. www.watchtower.org
2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21:34 vagyok. Ja, és pár év kihagyás után mégis jelentkeztem egyetemre, és örültem neki, hogy annó nem mentem muszájból valamilyen számomra nem érdekes szakra.
2010. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudok neked tanácsot adni, de utálnál a válaszért. Csak ha biztosan hallani akarod.
2010. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mint a kérdező. 17 vagyok, gimnáziumban tanulok. Egy érettségim lesz, meg egy angol nyelvvizsgám.És nem tudom minek tanuljak tovább, amiben pénz is van elég.

Nézegetem a felsőoktatási intézményeket, és néha a sírógörcs is elkap, hogy nincs életcélom.Pedig eszem tudom, hogy van.Megfontoltan cselekszem mindig, és előrelátó vagyok.

2010. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha magaddal már semmit nem tudsz kezdeni akkor kérdezd meg mit tudsz tenni másokért!?! ... Pasid van e ? gyereked van e ? ha nincs gyereked csinálj párat és ők lesznek az életed értelme ! ha nem tudod hol keresd gyermekeid apját : [link]
2011. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!