Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen marhaságokat kaptatok...

Milyen marhaságokat kaptatok karácsonyra korábban? Én például pár éve kaptam egy úszószemüveget anyámtól, pedig nem is úszom.

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 12:22
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
egyik jobb, mint a másik :D
2011. dec. 23. 12:42
 12/43 anonim ***** válasza:
96%

Én is kaptam már éneklős bögrét meg világós egeret. Mindig le kellett terítsem egy ruhával mikor filmeztem, mert állandóan világítótt 6 külömböző színben.

Aztonkívűl általában megbeszélt ajándékozás van, sokszor együtt veszem meg anyuval meg a párommal is, lehet így enm olyan izgalmas, de legalább nem költenek felesleges dolgokra.

2011. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
96%
meg volt még egy,de az messze elmarad a lejárt belépőtől:9 évesekenek való rószaszín csiricsárés felső 19 évsen,lol!
2011. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
A nagyapám egyszer borotvahabot kapott az anyukámtól szintén. Pedig vagy 50 éve csak villanyborotvát használ :)
2011. dec. 23. 12:54
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Alakformáló (Bridget Jones-féle) bugyi, anyósomtól...
2011. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem karácsonyra kaptam, de párom nagymamája, amikor még utált, megajándékozott egy lejárt testápolóval a 18. születésnapomra.
2011. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
92%

18 éves unokatestvérem kapott egyszer egy 50+os szemránckrémet

aztán a 9 éves öcsém kapott egyszer a nagymamánktól egy piros női felsőt- mama szerint kisfiúknak való, szüleim szerint uniszex, szerintünk egyértelműen csajos...

én kaptam egyszeregy xxl- es melegítőalsót, amikor xs-es a méretem, illetve előtte egy héttel közöltem, hogy mindennek örülök, csak melegítőt nem akarok látni, mert dőlnek ki a szekrényemből...

2011. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 wiWell ***** válasza:
87%
Én egy vibrátort kaptam az akkori pasimtól karácsonyra, a vicces az volt amikor anyámék megkérdezték, hogy mit kaptam tole...
2011. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%

kaptam használt bugyit a nagyimtól, úgy túrta. én is felveszek turis cuccot, de azért van egy szint.

kaptam már ilyen kis fa-kerámia tálalót apáéktól, olyan pici, hogy semmire sem jó meg egyetemista vagyok, a fenének kell olyan.

de kaptam 15 évesen hóember alakú kerámialámpást, amibe mécsest kell tenni.

meg a páromtól egy hajcsatot, amin egy hatalmas, piros kockás masni van. hogy azt hogyan gondolta....

2011. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
90%
Ránctalanító krémet én is kaptam 17 évesen, kaptam melegítő együttest ami jó ha a térdem alá ért (175 cm vagyok, a nagyim 150 valamennyi, és gyanús hogy saját magának vette, aztán meg odaadta nekem). Meg ez nem marhaság, de felesleges: az unokatestvérem egyszer eljött és csak sima fehér tányérokat látott a szekrényben. Ilyen Tescos egyszerűeket. És karácsonykor beállított egy porcelán edény készlettel, mert hogy ő olyan simából nem enne. Na igen ám, de a Tescosat hétköznap használjuk, és vagy 5! porcelán étkészletünk, így kaptam egy 6.-at. Alig férek el tőlük...
2011. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!