Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen marhaságokat kaptatok...

Milyen marhaságokat kaptatok karácsonyra korábban? Én például pár éve kaptam egy úszószemüveget anyámtól, pedig nem is úszom.

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 12:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem karácsonyi, hanem szülinapi ajándék volt. Kaptam anyámtól úgy 16 éves koromban egy csokor temetői művirágot.
2011. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve kaptam egy polár pulcsit, amit apám vett. Nagyon elnézhette a dolgot, mert az akkor 10 éves húgomra még ráment, rám, aki pluszban még erősen molett alkatú is vagyok, nyilván nem, a fejem nem fért át a nyakán. XD (eszemben nem lett volna felpróbálni, mert láttam, hogy nonszensz, de apám kötötte az ebet a karóhoz, hogy miért ne lenne jó? Érdekes, máskor meg beszól a súlyom miatt...)
2011. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
12:39: Szerintem ez egy nagyon aranyos, kedves gesztus, és még vicces is :)
2011. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Anyum kapta anyósától: egyik évben tiniknek való pattanástalanító tonikot, másik évben egy fogkefét, tavaly egy gázgyújtót. Mindenki másnak pénzt ad, nekem egy ötezrest, a többieknek egy tízest, csak anyumat tiszteli meg azzal, hogy 500 Ft-os vackokat vesz neki minden évben.
2011. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%

Exem anyjától egy darálót és egy zacskó diót.Majd amikor indultunk haza,megkért hogy süssek már neki szilveszterre diósat.Aztán januárban kölcsönkérte a darálót hogy az övé elromlott pár hónapja.Azóta is nála van :)


Exemtől sziv alakú szappant kaptam,ötöt.Pedig tudta hogy nem használok csak testápolós tusfürdőt,annyira szárad a bőröm.


Nem karácsony,de ahhoz közeli: nagyimtól mikulásra húsvéti nyuszicsokit kaptam,megmaradt húsvétról

2011. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi miket írtok, némelyik olyan megmosolyogtató. :)


A mikuláskor megkapott nyuszicsokiról az jut eszembe, hogy mi hárman vagyunk testvérek és a nagymamánk egy időben minden karácsonykor azt csinálta hogy megvettek 1 nagy, vagy 2 átlagos méretű tábla csokit, és azt egyenlően 3 részre osztották valahogy. Egy valakinek 2 kis darab jutott. Most nem azért, de néha elég guszta volt a félbevágott tábla csokikat elhozni...Aztán egy időben mikor váltottak akkor a 2 nővérem rendes tábla csokikat kapott, én meg egy felet mert én vagyok a legkisebb. Ja, akkor voltak a tesóim 17 és 19 évesek, én meg 14. Szóval elbírtam volna egy egész táblával én is.

2011. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm (fiú) kapott a mostohaanyjától karácsonyra egy kuglófot. A mostohamama tanár volt, és szinte biztosak voltunk benne, hogy valamelyik tanítványától kapta, csak nem tudott vele mit kezdeni és ezért tovább adta.
2011. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

ezek nagyon jók :D:D


éna nyámtól kaptam rendszeresen tök béna pulcsikat, ráadásul XL vagy XXL méretben pedig 170 cwentimhez voltam 48-50 kiló és XS-es cuccaim voltak, sokszor még azok is kicsit nagyok

mikor felvettem és közöltem vele, hogy anya ez nagyon gáz, megkérdezte, hogy ugyan miért??? legalább eltakarja a ferekad

borzalmas volt

egy ideig könyörögtem neki, hogy ne vegyen nekem ruhát aztán mostanra leesett neki és vagy együtt vesszük vagy karácsonyra mást kapok :) pl hajszárítót mert tönkrement

19L

2011. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Én konyhagépet kértem tavaly, és kanapét kaptam anyósomtól :D
2011. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszon jót nevettem! Én igaz nem karácsonyra, de a 13. születésnapomra kaptam a nagymamámtól egy 3-5 éves gyerekeknek való játékot. (Amúgy a szülinapom 2 nappal karácsony előtt van, azért gondoltam, hogy azért válaszolok.) :)

16/L

2011. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!