Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen marhaságokat kaptatok...

Milyen marhaságokat kaptatok karácsonyra korábban? Én például pár éve kaptam egy úszószemüveget anyámtól, pedig nem is úszom.

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 12:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Azt hittem anyósom nem tudja überelni a tavalyi kanapét. De. Sikerült.... Kaptam tőle 2 db mozgásérzékelős kerámia kacsát, hogy tegyem ki a kertbe, milyen jópofa, mert ha elmegyünk előtte, hápog :D Azt hittem sírva fakadok...
2011. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez a temetői művirág nálam mindent vert:DDDDDDDDDDDDDD Erről mi jutott eszembe? Ha utáljátok anyósékat, vegyetek nekik karácsonyra közös sírhelyet:DDDD Ez durva, de ütős:DDDDDDDDD
2011. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorin valaki árulta a sírhelyét.. :D
2011. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

"a 2 nővérem rendes tábla csokikat kapott, én meg egy felet mert én vagyok a legkisebb."


és a másik felét megette nagymamád, vagy megkaptad húsvétra?

2012. okt. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
ezen a mozgásérzékelős hápogó kacsán mindig besírok, valahányszor olvasom. remélem, idén is megírod, mit vett anyósod :D
2012. okt. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Apám mindig mondogatta anyámnak,hogy kéne neki barkácskészlet (furógép,csavarok stb.) de anyám mondta neki hogy már nem vesz karácsonyra mert már vett neki ajándékot... Erre mit vett apám mit vett így csládi ajándéknak(ami mindenki)?? Barkácskészletet! Anyám majdem elájult!x"D
2012. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

bocsi félre írtam:

*Erre mit vett apám a családnak?egy barkácskészletet! xd

2012. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

remélem idén is írtok, sok válaszon kicsordul a könnyem miközben olvasom :'D

de eszembe jutott, hogy barátomnak nem régiben volt szülinapja és jöttek valami távoli rokonok és egy méregdrága csokis dobozba kapott 4 darab 99 ft-os akciós dobozos sört

szegény mikor meglátta az egyik legfinomabb csokit teljesen megörült, hogy végre rendes ajándékot kapott, erre kibontotta és látta, hogy csak a doboza az :( :D

2012. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért, nekem tetszett volna a mozgásérzékelős kerámia kacsa :-)

Amúgy kaptam már Teletubbies pólót 14 évesen, meg szemránckrémet kb. 20 évesen XD

2013. jan. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
81%

26 éves vagyok és unokatestvéremék baromira kitoltak velem. Megkaptam Michael Ende:Momo című könyvét ami kb. 10éveseknek való. Amúgy elolvastam, nem rossz csak azért 26 éves létemre azért már ciki ilyet olvasni.

Aztán kaptam egy kifestőt is (mondjuk elég nehéz minták vannak benne) meg egy kindertojást amiben egy műanyag hamupipőke volt. No comment...:D

2016. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!