Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem rossz lesz ez a mai...

Úgy érzem rossz lesz ez a mai nap! Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Tegnap édesanyámmal összevesztünk, és eléggé sikerült megutálnom, pont így ma!Elegem van belőle.

Barátommal nem találkozhatunk.

Itthon kell majd lennem, egyedül és jó pofiznom, nem igazán fogom bírni! Legszívesebben eltűnnék innen jó messzire.

Más is van így vele hogy magányos ezen a szép napon!


2011. dec. 24. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

azt álmodtam, nélkülem díszíti a családom a fát, és kihagytak az ajándékozásból is, mert elfelejtették, hogy itt vagyok. szerinted?:) de remélem, végül jó lesz.

remélem, kibékülsz anyuddal, boldog karácsonyt!:)

2011. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Hát én nem vagyok magányos, de az én helyzetem se jobb.Én a karácsonyt édesapámmal és édesanyámmal, na meg a testvéremmel a töltöm.Anya és apa már hónapok óta nem beszélnek egymással (ez ma se lesz másképp) úgy összevesztek.Tegnap én is összevesztem anyával..Elég csúnyán..Szóval itt se a szeretet és a béke lesz a légkörben..
2011. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem se lesz vidám nap. Fát se akartam állítani, abszolút nincs ünnepi hangulatom
2011. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is magányosan ünnepelek, de már hozzászoktam.
2011. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!