Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira mérges vagyok az...

Annyira mérges vagyok az anyukámra. Másnak is ilyen az édesanyja?

Figyelt kérdés

Az év közben soha nem megyünk egy étterembe se, pedig én annyira szeretem, mikor szépen felöltözünk, kocsival elmegyünk egy étterembe, mindenki magának rendelhet amit csak szeret, beszélgetünk az asztalnál, mindenki tök higgadt, jó a hangulat..


Ehelyett ehelyett elment az apukámmal vásárolni 20ezerért(!!) és hozott egy rakás vörös húst pedig jól tudja hogy én soha nem eszem húst, és most tiszta ideg módjára csinálja a 3kg fasírtot, a húslevest, anemtudoménmit...


Most ehetek Karácsonykor is tejfölös tésztát. Meg se kérdezte mit szeretnék... Olyan dühös vagyok.


2011. dec. 24. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
karácsonykor nem szokás étterembe menni hanem otthon készíteni valami kaját...szerintem nem sokan mennek karácsonykor étteremben..
2011. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Sose legyen nagyobb problémád. És örülj, hogy van mit enned.
2011. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
sztem ez mindenütt így van.a többségnél biztosan.karácsonykor otthon készítenek kaját,vacsit biztos.nem étterembe mennek.igaz hogy mi ma rendeltünk ebédre de itthon volt más is és a vacsi az itthon van készítve.
2011. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

El vagy kényeztetve és majd lehiggadsz!

Tisztitsal salatanak valót és rantottat, az finom együtt.

2011. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Masik megoldas, ha nem akarsz hust enni, nem kell, eszel csak a koritesekbol. SZentestere anyukad nem halat csinal?
2011. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Jó is az, kedves. Szépen felöltözni, beülni az autóba, mondjuk hárman(feltételezem, hogy nincs tesód)és simán otthagyni a vendéglőben egy evésre tizenötezret. Ebből a húszasból, pedig édesanyád tudod hányszor tart jól benneteket étellel? Biztosan beosztással kell élnetek, és nem szórhatják a pénzt vendéglőre. Hidd el, hogy édesanyádnak is kényelmesebb volna beülni az autóba és elfurikázni az étteremig. Ne légy dühös, inkább segíts valamit az ünnepi előkészületekben. És öleld meg az anyukádat, hogy szép legyen az ünnepe. Majd ha elkerülsz hazulról úgy csinálod, ahogy neked a legjobb, de míg otthon vagy, addig se duzzogj, hanem tedd magad hasznossá. Békés Karácsonyt nektek!
2011. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
örülj,hogy van mit enned,és nincs balhé nálatok ez miatt is karácsonykor,nálunk már áll a bál reggeltől
2011. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Én sem szeretem a húst de egy egész család nem igazodhat hozzám, ezért igazán nem okolhatod őket.

Szerintem karácsonykor nincs is igazán meg a hangulata ha elmész egy étterembe, biztos nem ad olyan békés, nyugodt hangulatot mint a szépen kivilágított lakás a családoddal, szeretteiddel.

2011. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nővérem van, és ő sem eszik húst.

Apukámnak szívgondjai voltak, komoly fogyókúrán van.


Amúgy ebből anyukám libamájat hozott 5ezerért meg 3 tortát 4ért...

2011. dec. 24. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:

tehát a húszezerből lett rögtön a fele, ami hús volt.

3kg hús fasírthoz kb 3000Ft, húslevesbe való húsoscsont egy nagy adagra 2000-3000Ft, gondolom van ott pár szelet hal rántani, szintén 2000Ft körül, esetleg töltött káposztának való szintén 1-2 ezerért és mindjárt meg is van az ünnepi menü semmi flancolás nélkül.

ha jobban megnézed a bevásárlólistát, találni fogsz rajta ezernyi apró-cseprő dolgot, amik alig kerülnek 100Ft-ba és mindjárt meg is lesz a végösszeg.


amúgy igen, nálunk is hasonló menü volt, leves helyett halászlével.

2012. jan. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!