Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » KI hol töltötte a karácsonyt?...

KI hol töltötte a karácsonyt? Mit kaptatok/adtatok? Hogy telt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Karácsony még csak most jön.

Ma karácsony böjtje van, este szenteste, holnap pedig karácsony...

2011. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Bocs de még csak szenteste van :)
2011. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Szenteste van, mégis ma kívánunk mindenkinek Boldog Karácsonyt. Akkor javítva, kinek hogy telt a Szenteste?
2011. dec. 24. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem teljesen jól:)) Itthon voltam szüleimmel, testvéreimmel, unokatesómmal, anyukájával, meg mamámmal, ettünk, beszélgettünk és ajándékozzunk. Viszonylag sokan voltunk (8), ezért olyan jó, benézek a fa alá, olyan sok ajándék. Persze sok kis apróság, meg nem is ez a lényeg, de az egész olyan jó hangulattal töltött el:))


Csak azokat sajnálom, akik valamiért nem tudják átérezni az egésznek a hangulatát:(

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

2011. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szép volt. Estefeléig, vagy kora estig itthon voltam a szűk családommal, fát díszítettünk, beszélgettünk. 8 kor a párom eljött értem és elmentünk hozzuk, nagyon szép volt náluk, a húgának vásároltunk egy kötött ruhát, nagyon tetszett neki. A szüleinek muffint vittem, kis karácsonyi manóval. A párommal magunknak társasjátékot vettünk, csak még nem érkezett meg, így neki semmit:D Kaptam egy gyönyörű fülbevalót és egy illatszer csomagot a párom szüleitől és húgától:)

Sokat nevettem, imádom a párom apukáját, úgymegtudnám ölelgetni:) mindig vicceskedik csomót, meg ott szivat ahol tud, aranyos.

Az anyukája meg szintén aranyos.

Szép volt, jól telt, folyt. köv. ma este :) nálunk...


21-L

2011. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem egész jól. :)

nagyon szép a fa, finom vacsi, kaptam sok parfümöt,mivel ez a mániám:P , kaptam ezüst nyakláncot, ezüst fülbevalót,csizmát,adidas pulcsit,csokit,meg pénzt. :)

örültem minennek,csak sok már a rokonokból egy picit,nem szeretem ezt a jópofizást..de azért jó volt (;

2011. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!