Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet (lent a magyará...

Ez mitől lehet (lent a magyarázat)?

Figyelt kérdés
15/f vagyok, idén kezdtem a középiskolát. Valami oknál fogva nem tudok beilleszkedni az új osztályomba - nincs egy olyan ember sem, akit előtte ismertem volna - ezért egyedül ülöm le a szüneteket, ha csoportban kell dolgozni nem tudok odamenni senkihez stb... Egy darabig nem zavart, most már nagyon. Általánosban teljesen más volt a helyzet, mindenki bírt és könnyen is ismerkedtem az új osztálytársakkal - ha jöttek. Eddig egy olyan barátom sem volt, akivel elmondhatom, hogy iskolán kívül is elmentünk volna valahova, max 10-15 percet beszéltünk még suli után, a mostaniakkal semennyit. Tudom, hogy velem van a baj, de annyira nem is merem "megmutatni" magam az új osztálytársaknak, mert elég ciki dolgaim vannak. Pl. Pop zenét hallgatok (Britney Spears, Katy Perry, Selena Gomez, Miley Cyrus stb.), Tinisorozatokat nézek, felirattal (Vámpírnaplók, 90210 stb.). Szerintetek mit tudnék kezdeni magammal? :|
2011. dec. 4. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ha az én osztálytársam lennél én biztos barátkoznék veled, mert én is ezeket szeretem amiket felsoroltál:)

De am nem tehetsz mást próbálj közeledni a többiekhez, szünetekbe menj oda hozzájuk beszélgetni, nem fontos most pont ezekről h milyen zenét hallgatsz stb más dolgokról is lehet. meg am is ma már ott a fészbuk, ott nyugodtan ráírhatnál azokra akik nekd szimpik az osztályból és kezdj velük beszélgetni. jobbat nem tok írni :/sok sikert ;) ja és ne légy nyuszi, légy bátor:D

16/l

2011. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

hát ne azzal kezdj egy beszélgetést, hogy (Britney Spears, Katy Perry, Selena Gomez, Miley Cyrus stb.) hallgatsz


kicsit légy bátrabb és kezdeményezz, pl tesi óra előtt az öltözőben aki mellett ülsz beszélgess vele, vagy reggel menj egy kicsit korábban és aki odaér elsőnek azzal beszélgess, kérdezd meg, hogy van, tanult-e a dolgozatra


csak belekezdeni nehéz, de utána sínen leszel


lányokhoz is nyugodtan oda mehetsz Sziasztok lányok, hogy vagytok? vagy megdicséred őket, de jól áll neked ez a farmer

2011. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed a zenéidet meg a műsoraidat, akkor ezt ne mondd el nekik, biztos tudnak ők is másról beszélni :) Próbálj meg lazább lenni, és nyiss feléjük! Biztos találtok valami közös témát. Én is idén mentem új helyre(egyetem), de nem azzal indítottam, hogy milyen furcsa szokásaim vannak, hanem általános dolgokról beszéltem velük, olyanokról amiket biztos mindenki szeret. Ne a különbségekre koncentrálj, hanem találj pár hasonlóságot és abból indulj ki!
2011. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, de ugye ez infós osztály. Mindenki Minecraft (amit nem bírok felfogni, h miért szeretnek) meg Call Of Duty fan. Én honlapot szerkesztek - egy zenei oldalon vagyok társszerkesztő és van egy sajátom a felsorolt sztárok közül. Már mindenki beilleszkedett rajtam kívül, suli után multiznak meg ilyenek, engem viszont ez annyira nem érdekel, mert amikor érdekelt volna, akkor egy ezer éves gépem volt és sok minden kimaradt. :/
2011. dec. 4. 17:18
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon cikinek érzem ezeket, az önbizalmam is egy 0 szeptember 1 óta.. de volt hogy megkérdezték, hogy mit csinálok suli után meg ilyenek és nem tudtam mit mondani. Valahogy nem tudok odamenni valakihez csak úgy, mert magamat is unszimpatikusnak érzem :|
2011. dec. 4. 17:20
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass valami másfajta zenét is, hátha megtetszik! Ha cikinek érzed, akkor változtass, ezt csak te tudod megtenni! Előző voltam, vagy azelőtti, már nem tudom :D
2011. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de az ilyen Punnany Massif és társai féle zenétől hánynom kell.
2011. dec. 4. 17:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Hallgass nemzeti rockot!
2011. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kilőve, az sem tetszik. A Magyar tehetségekkel sem vagyok kibékülve...
2011. dec. 4. 18:10
 10/20 anonim ***** válasza:

Popból egy lépés a poprock - ezt nem próbáltad? Majdnem ugyanaz. Onnantól meg lassan, de el lehet menni rock irányába. Az meg önbizalmat ad. Bon Jovi: It's My Life című számát esetleg megpróbálhatod, önbizalmat sugárzik. Aztán legfeljebb rocker leszel, vagy metál irányba "szocializálódsz", de a rockerek jó arcok, az legyen a legnagyobb problémája a világnak, hogy még egy ember beáll közéjük. :)

Nem azt mondom, hogy helyből nemzeti rock (nem is ajánlanám, de ha valakinek az tetszik, hallgassa nyugodtan), vagy deathcore, de nagyon sokféle poprock zenekar és szám van, a rádiók is játsszák. Amire egy népzsreű rádióban azt mondják, rock, az majdnem mindig poprock, ebből először a lazább irányvonal biztos jó kezdés. A rock univerzális, senki sem tartja cikinek, ezzel már oda lehet menni bárkihez, és ha zenére terelődik a szó, mondhatod, hogy rockot hallgatsz.

Próbáld ki.


Ha más nem megy, csinálj belőle viccet, és röhögj magadon, hogy "na, engem is jól összeraktak, hitted volna, hogy Miley a példaképem?" meg ilyenek. Ez is oldja a feszültséget, és meglátod, az osztálytársak "segíteni fognak kikúrálni ebből a szörnyű betegségből".

2011. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!