Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megzsarolt! Ti hogy...

A párom megzsarolt! Ti hogy reagálnátok le ezt a dolgot? Ez lehet nálatok szakító ok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy külföldi munkalehetőséget,de nem szívesen megyek egyedül mert jövő nyártól együtt tervezzük a kimenetelt...megzsarolt azzal hogy ha nem megyek ki most akkor velem nem jön sehova és elfog hagyni mert neki ilen ember nem kell,igaz 6 hónapja nincs munkám de nem töltöttem hasztalanul az időt mert 2 tanfolyamot is elkezdtem egyszerre és az egyik még mindig megy...nem tudom megértetni vele hogy én vele szeretnék menni és nem szeretném itt hagyni,most már hetek óta ez a vita köztünk és nem tudunk düllőre jutni...már megfenyegetett hogy ha nem megyek akkor elhagy...lehet hogy igaza van,de ebben nekem is dönteni kell és nem kényszer hatása alatt kimennem,az is lehet hogy jót akar nekem vagy nekünk de erre a zsarolásra nem értem mi szükség,ku.rva szarul érzem magam hetek óta az egész miatt....így hogy menjek ki hogy ilyen lelki állapotban vagyok?ti hogy reagálnátok erre?
2011. dec. 25. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A párod jót akar, csak a meggyőzési módszere rossz... pocsék. :)


Ettől függetlenül én nem hagynám el rögtön, de elbeszélgetnék vele a kapcsolatokról, kommunikációról, stb.

2011. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nem fogadod el,akkor lesz-e vajon másik munkád?

Ha együtt mentek majd ki,akkor lesz-e neked és neki is munkája?

2011. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ma 10:14


természetesen nem vagyok jós így nem tudom...:)

úgy gondolom hogy lehetne igen.

2011. dec. 25. 10:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek kellett, hogy előzménye legyen, hogy idáig fajuljon a dolog, igaz? Együtt éltek? Miből tartod fent magadat? Anyagi okok miatt rengeteg kapcsolat megy tönkre. Szerintem a háttérben kell lennie valaminek.
2011. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ma 10:47


nem nem élünk együtt..volt félre tett pénzem és abból beiratkoztam 2 tanfolyamra és még volt annyi hogy abból addig éldegéljek és a sulira koncentráljak...természetesen ha nem oda de máshova esetleg ide közelebb addig elmennék dolgozni amíg nem megyünk ki együtt..előzmény igazából annyi volt hogy lett volna egy munkám amit el is vállaltam de sajnos nem azt kaptam amit ígértek...a pénz sem annyi volt és a főnök sem bánt emberhez méltóan velem...talán ez lehetett a kiinduló pont,de ő mondta ha ilyen a főnök akkor ne maradjak ott és ezt ő mondta hogy azonnal mondjak fel mert annyit nem ér meg...ok fel is mondtam és mondtam is neki hogy csak azzal a feltétellel hogy ha ezt nem fogja a fejemhez vágni...

2011. dec. 25. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!