Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha ilyen lenne a...

Mit szólnál, ha ilyen lenne a kedves feleséged?

Figyelt kérdés

Naponta 2-szer fürdik 30-30 percig, úgy hogy közben folyamatosan folyatja a csapból a vizet.

Naponta 2 órát takarít, szintén rengeteg vizet (és áramot) felhasználva.

Naponta 2-szer járatja a mosógépet (akár egy nadrágot is betesz full mosásra).

Elvárja, hogy Te vásárolj be, főz meg neki, és maximálisan szolgáld ki mikor hazaér.


2011. dec. 25. 11:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

Te meg biztosan magad vagy a Megtestesült Tökély...


A válaszodból látom, hogy semmi közöd a hölgyhöz, csak kritizálod.


Akkor most figyelj ide : aki elvette feleségül, annak PONT ÍGY megfelel, bízd rá, hogy őneki mi legyen a problémája!


Te meg jobban tennéd, ha a saját hibáidat csiszolgatnád!... :-))

2011. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
(Amúgy megjegyezném, hogy a hatalmas medencésbulikról a fürdőben az alacsonyabb jövedelem bárkit seperc alatt leszoktatna.)
2011. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%

Csak szólok : naponta kétszer fürdeni teljesen normális (sőt ajánlott!)...

Én is naponta kétszer fürdöm, reggel és este!

(Reggel ki sem tudnék lépni az utcára fürdés nélkül, este meg le kell mosni az egész napi port-piszkot mikor hazaérek.)


Bizonyos kultúrákban ez teljesen normális, úgy látszik, te máshol nevelkedtél...

2011. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nana... azért az se egy beteg, kulturálatlan, retkes büdös hajléktalan, aki csak napi egyszer fürdik. A túlzásba vitt tisztálkodás amúgy se tesz jót az embernek, de a kérdés nem is erről szól...
2011. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
utolsónak:nem a napi kétszeri fürdésen volt a hangsúly..-hanem hogy abban a 2szer félórában végig folyatja a vizet.
2011. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%

''de a kérdés nem is erről szól''


Ez vajon mért lett odaírva?

2011. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Látszik a kommentedből, hogy süt rólad az irigység. Lehet, hogy azért nem ad haza, mert elég a férje fizetése a megélhetésre, és úgy döntöttek, hogy a nő fizetését elrakják tartalékba. Ezt nem tudhatod. Az, hogy nincs kocsija, és elvárja a férjétől, hogy ő vásároljon be (gondolom kocsival) teljesen jogos. Miért a nőnek kéne hazacipelni a tejtől kezdve a krumpliig mindent gyalog és/vagy busszal, ha a férje csak beül a kocsiba, és kész? Szerintem teljesen jogos. És szerintem az is jogos, hogy a férj főzzön. Ha a feleség takarít, a férj meg főz ezidő alatt, akkor hamarabb megvannak vele. Megegyezés kérdése. Ha nekik így jó, akkor mi a probléma? Az meg, hogy kinek mi a kiszolgálás, részletkérdés. Valakinek az is "maximális kiszolgálás" ha megkérik, h ugyan, hozz már ide egy pohár vizet.

Amúgy kíváncsi lennék, hogy te ki vagy a történetben. Undok anyós, aki fél, hogy papucs lesz a fiacskájától, mert keresztbe tesz egy szalmaszálat? Értetlenkedő barát, akinek a férj panaszkodik mindig, és csak a történet egyik felét ismeri? Esetleg egy barátnő, aki épp h csak belelát a felszínes dolgokba?

2011. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam végig a válaszokat, de nem lehet, hogy ez már mánia nála?

Ha tisztaságmániás, az neki sem kellemes ám. Nekem is volt ilyen időszakom, a kezemet is Flóraszepttel mostam. Pszichológus?

Az persze egy külön gond, hogy semmi pénzt nem ad a közösbe, és még el is várja, hogy kiszolgálják. Ezzel fogalmam sincs, mit lehetne csinálni, a váláson kívül... A házasság előtt nem volt ilyen?

2011. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon érzékeny vagyok arra, ha valaki pazarol... Rossz votl még olvasni is, hogy mit csinál a drága vízzel. Elzárnám a csapot menten. Annyi vizet kiöntenék előtte, ami ivásra lenne szánva, ha elpancsolja, nem iszik. Majd meggondolja utána.
2011. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
48%
egyszerűen nem vettem volna el!
2011. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!