Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha ilyen lenne a...

Mit szólnál, ha ilyen lenne a kedves feleséged?

Figyelt kérdés

Naponta 2-szer fürdik 30-30 percig, úgy hogy közben folyamatosan folyatja a csapból a vizet.

Naponta 2 órát takarít, szintén rengeteg vizet (és áramot) felhasználva.

Naponta 2-szer járatja a mosógépet (akár egy nadrágot is betesz full mosásra).

Elvárja, hogy Te vásárolj be, főz meg neki, és maximálisan szolgáld ki mikor hazaér.


2011. dec. 25. 11:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Az orra alá tolnám a közüzemi számlákat, hogy akkor ezentúl legyen szíves vagy ő fizetni a villanyt és a vizet, vagy fogyasszon kevesebbet.


Amúgy nem lehetséges, hogy kényszerbetegsége, tisztaságmániája van?

2011. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, az a korrekt, ha megosztják a háztartási feladatokat: a férj is bevásárolhat (feltételezem, lista van, szóval nincs elveszve a férj), a főzés is olyan, hogy besegíthet a másik fél.
2011. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Na most mi van? Nem a te feleséged, de egy fedél alatt éltek? Akkor kinek a felesége?

Ha nem vagytok egy kasszán az nem baj, de mondjuk illik beleadni a rezsibe, ha már ott lakik. Viszont 8 óra meló után még mos, takarít ami becsületes. A kiszolgáláson mit értesz? Kér hogy hozz neki egy pohár vizet?

Főzni főzhetne magára is, de nem biztos, hogy van ideje.


Arra még nem gondoltál, hogy leülj vele és megbeszéljétek?

2011. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

A lányuk vagyok, 17 éves.


Még hallani is szörnyű ahogy ömlik a víz a csapból egész nap miközben tudom milliók szomjaznak.. apukám nem szól rá mondván "én nem tudok neki parancsolni".


Apum fizuja 160e. Egyáltalán nem vagyunk gazdagok.


Bevásárolni persze nem gyalog gondoltam, hanem apummal a kocsival együtt se megy mondván ő fáradt.

2011. dec. 25. 15:36
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer mutass anyukádnak egy képet, amin afrikai éhező, szomjazó gyerekek vannak. Esetleg keress egy cikket, ami arról szól, mennyit árt a környezetnek, ha ennyire pazarol.
2011. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
64%
a képekkel a háló falát is kitapétázhatod, vagy a fürdőszobát. én is irtózom a pazarlástól, pont ilyen okok miatt.
2011. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező kommentje:


"... A lányuk vagyok, 17 éves.


Még hallani is szörnyű ahogy ömlik a víz a csapból egész nap miközben tudom milliók szomjaznak.. apukám nem szól rá mondván "én nem tudok neki parancsolni".


Apum fizuja 160e. Egyáltalán nem vagyunk gazdagok.


Bevásárolni persze nem gyalog gondoltam, hanem apummal a kocsival együtt se megy mondván ő fáradt..."

============================================


Kedves Kérdező!


Olyan vagy, mint egy kötözködő anyós!

17 éves létedre megszégyenítesz egy vén hárpiát is!...

Gyanítom, hogy a kipécézett nőszemély az apád új felesége lehet, aki bármit csinálhat, te mindig meg fogod találni benne a hibát!...


Azért szívesen meghallgatnám a kipécézett nőt is, vajon ő mit mondana rólad, vagy az általad leírtakról (nem csodálnám, ha kiderülne, hogy a fele sem igaz a leírtaknak)...

2011. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
36%

"17 éves létedre megszégyenítesz egy vén hárpiát is!... "


Miért baj az, ha valaki nem szereti a pazarlást? Az ilyenek miatt lesz egyre szennyezettebb a környezetünk. Ha mindenki csak annyi vizet és energiát használna, amennyi ténylegesen szükséges, akkor ma nem itt tartanánk.

2011. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!