Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek nélkül szeretnék élni...

Eee333 kérdése:

Gyermek nélkül szeretnék élni kettesben egy pasival, miért baj ez?

Figyelt kérdés
30 felett miért gáz hogy nem akarok gyereket így is lehet teljes életet élni,annyi jó dolog van .de sajna ezt nem sokan értik meg. hasonló gondolkodású embereket keresek.(talán a nagy Ő -t is)
2011. dec. 25. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem baj.
2011. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem baj. Én 18 éves koromtól 35 éves koromig kettesben éltem a férjemmel. Nem is akartunk gyereket egyáltalán. Aztán egyszercsak elkezdett valami hiányérzetünk lenni, eleinte nem is tudtuk mi... Mostmár 3 éves fiaink vannak, és tudom mi hiányzott. Egyébként nem baj, ha nem tör rád a vágy a gyerek iránt soha. Csak akkor van baj, mikor rádtör, de már túl késő. (most két ilyen barátnőmet kezelik depresszióval. 39 évesen ébredtek rá, hogy gyereket akarnak, és egyiknek sem jött össze se lombik, se inszem).
2011. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Miért lenne baj?? Ma már senki nem foglalkozik azzal hogy van.e gyereked agy nincs..Sőt! Egyre több idős ember is mondja,hogy ma nem is érdemes babát vállalni ebbe a világba.
2011. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha jól értme, még a pasi nincs is meg? :)


Hány éves vagy pontosabban?

2011. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Általában azok fújják ezt fel az egyik oldalon, akik nagyon is szeretnék, de még pasi sincs hozzá, a másik oldalon meg azok, akik túl hamar vagy túl sokat vállaltak, esetleg egyedül maradtak a gyerek(ek)kel meg a gondokkal.

Nem gonoszkodni akarok, egyszerűen ilyeneket látok.

2011. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

nekem nem baj. egyedül család nélkül meghalni azért elég nagy baj...


de ha neked oké akkor máris eltűnt a "baj"...

2011. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, így is lehet élni. Majd ha megtalálod a párod, azonnal érezni fogod, hogy tőle viszont szeretnél gyereket. Nem kell még kétségbe esned.
2011. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem baj én is ezt akarom és ezt csinálom.nem kell gyerek.ha belegondol az ember z csak nyűg meg csomó pénz elmegy rá.nem akarok eltartani senkit.engem tartsanak el a félretett pénzből meg meg kell élnem ha a férjem netalán meghalna.
2011. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Úgy is nézheted, hogy egyre kevesebb az élelem és az ivóvíz, a következő világháborút könnyen a vízhiány robbanthatja ki. Így te vagy a normális, tied a jövő gondolkodása. :)
2011. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
egyik válaszom:37 vagyok. hát igen ehhez a gyermek nélküli éljünk ketten felálláshoz még nem találtam meg a pasit, de nem adom fel.tuti van ilyen férfi.az nem baj ha neki van gyermeke csak ne éljen velünk,néha eljön s megy is vissza .köszi.
2011. dec. 26. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!