Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki teljesen...

Van itt olyan, aki teljesen egyedül van a világon? Se család, se barátok?

Figyelt kérdés
A szüleim alkoholisták.Apukám jelenleg nincs itthon. Anyukám pedig órák óta kiabál hogy én milyen rossz vagyok. Ez sokszor előfordul és én ezt már lelkileg nem bírom. Gyűlölöm magam mert egy haszontalan senkiházi vagyok. Én próbálok jó lenni,nem járok soha sehova,nem bulizok,szeretem a szüleim és segítek itthon.De ez soha nem elég nekik. Kicsi korom óta a veszekedést hallom,azt hogy egymást bántják vagy engem. Most hogy apa nincs itthon,anyánál én vagyok terítéken. Lelkileg teljesen összetörtem én már nem bírom ezt tovább.Nincs egy igaz barátom,akihez fordulhatnék. Nem tudok elmenni itthonról,mert nincs munkám és nem tudok senkihez fordulni. Kérlek titeket adjatok valami tanácsot,mit tehetnék? Évek óta nincs más vágyam csak hogy végre meghaljak. Utálom az életem,azt hogy ilyennek születtem.
2011. nov. 23. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Elmúltál már 18? Ha igen és nem jársz már suliba, keress valami munkát(mindegy mit) és kezdj el spórolni. Utána költözz albérletbe.

Barátokat meg neten is szerezhetsz.

2011. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal el kéne beszélgetned, hogy miért csinálja ezt, ki akar készíteni? Jó esik ez neki? Szeret-e egyáltalán? Elfog gondolkozni, ha elég felnőttesen teszed fel a kérdéseket. Utána jobb lesz, próbáld meg.
2011. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval; egy olyan emberrel nyugodt beszélgetést folytatni, aki mindenből csak vitát kezdeményez nagyon nehéz. Keress egy munkát, majd költözz el és járj pszichológushoz. Sajnos többen is vannak, akik hasonló helyzetben vannak. Mint például én magam is. A szüleim folyton veszekednek, barátaim nincsenek és nem is voltak. Amióta dokihoz járok, sikerült elérnem, hogy reggelente ne úgy ébredjek, hogy bárcsak soha többé ne kelljen felkelnem. Az is segíthet, ha találsz egy hobbyt.

21/L

2011. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, de én őszintén nem értem őket. hogy lehet, hogy valakinek nincs egy barátja sem? Nem érdekel a nemjárokbulizni kifogás, az ugyanis egyáltalán nem számít. Buliban elvétve születnek csak igazi barátságok.


Szerezz barátokat, de ne a neten, hanem igaziakat. A legegyszerűbb mód, ha csinálsz bármit, ami kimozdít otthonról, és társaságba visz. Teszem azt el lehet járni egy énekkarba, az semmibe nem kerül. Vagy ha ez nem szimpatikus, akkor el lehet menni önkénteskedni. Minden ilyen helyen új embereket ismersz meg, akik között találhatsz egy jó barátra.

A családom nekem is olyan, mint a tiéd. Rajtuk kívül is rengeteg problémám van. De a barátaim segítenek ezeken túllépni. Szerezz barátokat, megszépítik az életed!

2011. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aktívan keresek munkát,hogy eltudjak menni itthonról,remélem hamar találok valamit. 23 éves vagyok,azért nincs még munkám mert idén végeztem a sulival. Van néhány barátom,akikkel néha beülök valahová,de ők nem olyanok,akinek elmernék ilyen bizalmas dolgot mondani. Újakat szerezni azért nem tudok,mert én a megéltek miatt más vagyok,mint az átlag velem egykorúak. Feszélyezett vagyok,szégyenlős,nem tudok megnyílni. A családom miatt pedig úgy gondolom,hogy engem nem lehet szeretni és értéktelen vagyok.
2011. nov. 23. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:

"A családom miatt pedig úgy gondolom,hogy engem nem lehet szeretni és értéktelen vagyok."


Ha értéktelen vagy és te is gyűlölöd magad, akkor más miért szeretne? Nem a családod a hibás, a gondolataidat te alakítod! Te érzed azt, hogy értéktelen vagy, te érzed azt, hogy téged nem lehet szeretni és ez látszik a "kisugárzásodon".


Ne aggódj, lesz ez még rosszabb is, még fiatal vagy.


(pont ilyen vagyok én is)

2011. nov. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 100x rosszabb a helyzet,mert én lelkileg is padló és családilag is.Ha gondolod írj privit msn címmel és beszélgethetünk.
2011. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rendbe jott azota az eleted?:)
2023. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!