Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki már most...

Van itt valaki, aki már most eldöntötte hogy nem megy sehová bulizni szilveszterkor? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sem szoktam bulizni, de most 44 évesen, egyedül főleg eszemben sincs kimozdulni a lakásomból.
2011. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Mert 14 éves vagyok...xdd Észérv:D
2011. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én. Mert nyáron temettem el az édesapámat. Most ez a karácsony is nehezebb így. Ami azt illeti, utána sem néztem, hogy milyen lehetőségek lennének.
2011. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi maradunk itthon és játszunk a 2 éves ficskánkkal. Végre lesz egy kis időnk hármasban, amikor nem kell senkinek munkába menni, nem jönnek, mennek az ismerősök, nem rohanunk sehova. Ennél jobb elfoglaltságot el sem tudok képzelni! :)
2011. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
*fiacskánkkal (kimaradt az a)
2011. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Alapból se vagyok bulizós, szilveszterkor meg főleg nem megyek a sok részeg közé...
2011. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs bajom a szilveszteri túlzsúfolt diszkókkal sem, csak egyszerűen nincs hozzá kedvem. az elmúlt 1-2 év nem úgy alakult ahogy kellett volna, így semmi kedvem szórakozni menni.
2011. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

épp ma mondtam nemet egy meghívásra

egyik barátomnál lett volna összejövetel ismét - évek óta ez megy, és egyre unalmasabb a dolog nekem

szóval idén inkább itthon maradok, és végre azt nézek szilveszterkor, amit ÉN akarok :D

egyébként lenne kedvem bulizni - és most igazi bulira gondolok

de sajnos nincs rá nagy keretem, és ami még kevésbé van meg a bulizáshoz, az a társaság

sajnos a barátaim mind be vannak punnyadva a párjuk mellett otthon... pedig csak 24-25 évesek vagyunk

2011. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly nagyon pocsék szilveszterem volt. Utolsó pillanatban, konkrétan este fél7-kor lett eldöntve, hogy discoba megyünk. Na most én amúgy sem járok ilyen helyekre, de a barátimmal szerettem volna lenni mindenképpen. Bementünk, elmentünk a mosdóba, mikor jöttem ki, egy 13 éves csaj lehányta kabátomat. Vihettem a tisztítóba (2500 Ft). Hangsúlyozni szeretném, hogy akkora tömeg volt, hogy egy helyben állni sem volt hely, be voltam szorítva egy tíz centis helyre. Állandóan azon aggódtam, hogy az a csaj, aki a cigivel hadonászik mellettem mikor égeti ki a ruhámat, illetve az is zavart ,hogy 13 éves kis srácok (20 éves vagyok) össze vissza taperolnak, ölelgetnek, fogdosnak stb. Hamar le is léptem.


Éppen ezért idén úgy döntöttem, hogy inkább itthon nézem a tűzi játékot, de még egy ilyen szilveszter pénzért sem. Hála Istennek barátnőm felhívott, hogy utazzak el hozzá és csak a szűk baráti kör lesz nála (kb 10-en) és együtt ünnepelünk, hülyéskedünk. Örülök, hogy most tényleg barátok kötött tölthetem ezt az ünnepet és nem vadidegenek között, aki lehánynak meg kiégetik a ruhámat.

2011. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én szívesebben lennék a barátommal kettesben, néznénk valami filmet, összebújnánk kicsit megszeretgetnénk egymást, de ő meg inkább bulizna, úgyhogy most bájcseveghetek a barátaival, mikor legszívesebben a világ elől is elbújnék. Hát, ez ilyen sajnos. 17L
2011. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!