Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni apám...

Nem bírom elviselni apám barátnőjét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbál jópofizni, meg akarja venni azzal a szeretetemet, hogy vett karácsonyra egy gitárt. Ennek örülnöm kéne, de csak le akar fizetni, egyébként magasról tesz rá, hogy mi van velem. Utálok itt lakni vele, apámmal állandóan az orrom előtt enyelegnek. Nem tud normálisan a nevemen hívni, jön oda nyávogva, hogy "Ádi cicus gyere enni", megőrjít.

Mit tegyek? Alattomos, számító nőszemély.

18/F


2011. dec. 26. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%

Nem neked kell elviselni ot, hanem apadnak. O el vele, O baratnoje.

Amugy ha nem tetszik a helyet, miert nem koltozol el, miert nem mesz anyukadhoz?

2011. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert anyám a pasijával él külföldön, 3 éve élek apámmal.
2011. dec. 26. 13:14
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Én hasonló helyzetben voltam, csak nőként. Szerencsére az a buta csaj eltakarodott már innen. Ellenem áskálódott folyton, mégis ő húzta a rövidebbet.
2011. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Ha őt pl. Katinak hívják, hívd Kati cicusnak.


Na jó, viccet félretéve. Megbeszélni nem lehet ezt vele? Mondd el neki, hogy neked tökéletes volt 18 évig az Ádám megnevezés, ezután is tökéletes lesz. Mondd el neki, hogy nem kellenek drága ajándékok, és enyelgések, elég ha úm. emberszámba vesz (kedves,-és nem nyalizó veled, szépen szól vissza, tudtok normális dolgokról normálisan beszélgetni). Szerintem jobb lesz, ha megbarátkozol vele, mert mégiscsak Apukád élettársa.


Ha nem megy vele a beszélősdi, mondd el ezeket Apukádnak. Hátha ő tud hatni rá. Elköltözni szerintem felesleges, nem lehet minden gond elől menekülni. :S

2011. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Akkor meg orulj, hogy apad elvallalt, es ez a no legalabb kiszolgal.

Inkabb ulj vele beszelni, hogy nem nagyon birod a nyavogo stilust, nincs ra szukseg, felnott ember lettel. Inkabb baratkozz, mint ellensegeskedjel. Vegul is apad a nojet fogja valasztani, ha kell valasztania.

2011. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Nézd, 18 évesen nem várhatod el apádtól, hogy miattad elküldje a párját. Mivel a nő aligha fog változni, ezért neked kell alkalmazkodnod. Vagis nem "kell": 18 évesen felnőtt vagy, költözz külön, dolgozz, tartsd el magad. De ha ez valamilyen oknál fogva nem megy, akkor neked kell alkalmazkodnod. Tudom, ez sz@rul hangzik, mert a nő a "betolakodó" a családban, viszont a lakás/ház az apádé, és ha ő azt akarja, hogy ott lakjon a nő, akkor neked ebbe nincs beleszólásod.
2011. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A haverjaim előtt egy szál köntösben flangál, ők meg csorgatják utána a nyálukat. Mindenhol becézget, meg fú nem tudom leírni, olyan, mint egy macska, hízeleg.
2011. dec. 26. 13:20
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Első, olyan sík h.lye vagy, hogy az valami hihetetlen, kíváncsi lennék, te mit tennél ilyen helyzetben. Mivel ő is velük él, neki is el kell viselnie, és r.hadt könnyű odavágni, h "költözz el"!


Kérdező:

én mostohaanyám dettó ilyen, azzal a plusszal, h rendszeresen megaláz mindenki előtt. Beszélni nem lehet vele, mert csak magával foglalkozik, apám miatta már le se szr engem, ő a mindene (meg a két mostohaöcsém), én csak kolonc vagyok a nyakukon. Elköltözni nem tudok, nincs miből (melót nyáron sem kaptam, pedig 30 kül. helyre adtam önéletrajzot), így kénytelen vagyok tűrni... és csendben tönkremenni.

2011. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves?
2011. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem tett semmit ellened, miért zavar, hogy kedveskedik neked? Miért lenne alattomos, számító? Nem lehet, hogy rosszul látod a dolgokat?
2011. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!