Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám egyfolytában társkeres...

Anyukám egyfolytában társkereső oldalakat böngész, miközben van férje. Tippek?

Figyelt kérdés

"Noob" felhasználóként szabadon utána tudok olvasni annak, hogy kivel mit chatel. Idegesít, hogy idegen "csöves" férfiak fűzögetik megfele. Mostanában rohadt sokat ül a gép előtt, pedig megoldódtak naggyából a családi gondjaink is.

Nemértem, hogy hogyvan az, hogy van pofája minden ilyen sz*r társkereső weboldalra beregisztrálni. A múlthéten egy embert elküldtem a halál f****ba miután megláttam miket írt neki. Telefonszámot megadott neki stb. Nagyon félek. Anyukám nemvolt régen ilyen, de mostanában face***k/net**g/tw*o egyfolytában. Miért nem beszélget velünk inkább??... Várom a tippeket. Holnap letiltom routeren keresztül az összes ilyen weboldalt, majd keyloggerrel lenézem a facebook jelszavát és szépen letiltogatok 1-2 embert rajta akiket én veszélyesnek találok. Jó lesz ez?


2011. dec. 27. 01:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, te is tizenéves vagy, esetleg valami vallási fanatikus?


Divatos félrekeffenteni? A te világodban talán, de én pl. nem ezt látom. Eleve általánosítasz. Agymosott háziasszonyok, akik unatkoznak és a tévében látott dolgokat utánozzák? Hol? Persze azt támogatod, ha a férj unja az asszonyt és kimaradozik, de ha a nő teszi ugyanezt... A srác írta, hogy korábban is voltak problémák, szerintem apu sem teljesen ártatlan.


A kérdező még gyerek, egy önző, éretlen kölyök, aki bármilyen mocskos dolgot megtenne, csakhogy együtt maradjon a család: apu-anyu keresse a pénzt, tegyen a s*gge alá továbbra is mindent, kiszolgálják.

Miért kéne egyben tartani egy olyan családot, amiben nincs igazi egység? Mire jó egy olyan család, amiben senki sem boldog, a tagjai egyszerűen irritálják egymást, képtelenek együtt élni, nem egymáshoz valók? Vagy csak élnek egymás mellett. Nem ettől család egy család.


Érző lelkű gyerek? Egy érző lelkű gyerek elküld bárkit is a ,,halál f****ba"? Egy érző lelkű gyerek odaáll anyu elé és megkérdezi, miért nem beszélget vele, és nem olcsó fenyegetésekkel, érzelmi zsarolással dolgozik. Szerintem. Ezek a módszerek egyébként kimerítik az erkölcstelenség fogalmát, az erkölcs egyenes, és nem hátulról kerül.

2011. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
iigenis jó amit kitaláltál! azóta mi van?
2012. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!