Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális kamaszkorban az, ha...

Normális kamaszkorban az, ha valaki elzárkózik a világtól, azért, mert úgy érzi hogy nem értik meg, egyfolytában rosszkedvű, és állandó depresszív filmeket néz és zenéket hallgat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen.. én is meg akartam halni 14-15 évesen.. nehéz mert már nem vagy gyerek de felnőtt sem szóval.. de aztán szerelmes lettem,tanultam stb és elmult
2010. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Majd kinövöd :)
2010. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én is sokszor gondoltam hogy nem értenek meg de annyira azért nem volt durva. Szerintem addig normális amíg tudsz mellette a fontos dolgokra is koncentrálni, nem csak ülsz egész nap és nem csinálsz semmit.
2010. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Hát,azért ezt igazán normálisnak nem mondanám,mert ugye a legtöbb kamasz telljesen megváltozik 13éves korára és másképp kezd el gondolkodni a világról,de aki már kifejezetten depresszív annak nem csak a kamaszkor lehet az oka,hanem valami telljesen belső,lelki összeomlás.Engem mindig idegesített,amikor azt mondták,hogy majd kinövöm mert ez csak egy kamaszkori "hullámvölgy",pedig ennél sokkal nagyobb volt a problémám mint puszta biológiai változás.Ha más súlyosbodik a helyzet foglalkozni kell vele,mert akár felnőttkorára is kihathat.
2010. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!