Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna tennem...

Mit kellett volna tennem ebben a helyzetben? (karácsonyi "ajándékozás")

Figyelt kérdés
Az idén anyósomék hitelkártya tartozás miatt megszorultak anyagilag, mi kisegítettük őket (lepapíroztunk mindent, havi részletekben kell fizetniük), de ez azzal járt, hogy idén karácsonyra megmondtuk mindenkinek, hogy csak a gyerekek kapnak ajándékot. Természetesen nem híreszteltük, miért alakult ez így. Tegnap anyósomék váratlanul beállítottak egy csomó "ajándékkal", azaz (látványosan) használt cuccal. Az éppen nálunk lévő szüleimnek elkezdték mondani, hogy ők csak így tudnak nekünk segíteni ezekben a megszorult időkben... Azt hittem ott helyben agyvérzést kapok. Anyukám persze aztán félrehívott, hogy mennyire aranyosak és önzetlenek anyósomék, becsüljem meg őket. Még erre sem mondtam semmit, de amikor apósom megkért minket, hogy azt a halom szemetet is vonjuk le a tartozásukból akkor összepakoltam nekik a hozott cuccokat és megkértem, hogy vigyék vissza oda ahonnan hozták, mert nekünk nem kellenek és inkább maradjunk a megbeszélt törlesztési feltételeknél. A férjem is nekem adott igazat, de azóta apósom még anyukámat is felhívta, hogy milyen modortalan lányt neveltek. :( Mit kellett volna tennem? Egyszerűen annyira elöntött a méreg, hogy nem tudtam visszafogni magam.
2011. dec. 27. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen cselekedtél. Az üzletben nincs barátság, anyóspajtiék meg örülhetnek, hogy egyáltalán segítettetek. Szegény párodat még nem cseszegették emiatt?
2011. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!