Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék Pestre menni színház...

Szeretnék Pestre menni színházba, de nincs kivel mennem, családom szerint veszélyes lenne mennem, mert bárhol belém köthetnek, szlovákiai vagyok. Ti elmennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Fiú/lány, hány éves vagy, milyen alkat, stb.
2011. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja az itthoniaknak a szlovákiai magyarokkal. Semmi baj sincs! Nyugodtan jöhetsz, észre sem veszi senki, hogy hol laksz,de ha észre is veszi, nekünk semmi gondunk veletek!
2011. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok,milyen helyeket érdemes kerülni Pesten?
2011. dec. 27. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

A színházak azért nem eldugott helyeken vannak, pl. a Madách a Teréz körúton teljesen biztonságos, és közel van a Nyugatihoz (ha vonattal mennél), illetve a tömegközlekedés is tökéletes, nem hiszem, hogy 20 évesen ne mehetnél fel oda. De a Vígszínház is ugyanez a kategória, csak a másik irányban van.


Én elmennék. Az meg nincs rád írva, hogy szlovákiai vagy (nem mintha egy normális embert ez zavarna, dehát na, vannak hülyék tényleg).

2011. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lennének vizsgáim szívesen elmennék veled. Én is 20 éves vagyok és én is szeretnék Pestre színházba menni, főleg az Operettszínházba.


20/L :))

2011. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az Operettet ajánlom neked! Vonattal elmész a Nyugati Pályaudvarig, onnan a 4/6-os villamossal egy megálló az Oktogonig, onnan 5 perc gyalog. Forgalmas helyen is van, és nagyon színvonalas az előadás. Mi is "gyalog" szoktunk járni vidékről. Mindig a 15:00-ás előadásra megyünk, annak már 18:00-kor vége is van. Még időbe haza is érsz. Pontosan hol laksz? Valaki ki tudna vinni legalább a vonatig/buszig?
2011. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ,hát én Pozsonyhoz közel lakom,először Komáromba kéne mennem,aztán át kéne szállnoom a pesti vonatra.
2011. dec. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!