Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elfogadja...

Mit csináljak, hogy elfogadja a barátomat apa? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátom és köztem van 8 év jövőre fogok érettségizni. 4 hónapja vagyunk együtt, de nem bírja elfogadni, elengedett vele mindig de ennek ellenére mindig megkaptuk a megjegyzéseket.Nagyon sok beképzelt dolga van ami a félelemből alakul, mivel félt. Egyik nap volt a barátommal emiatt egy kis összetűzése ahol, egy kicsit felemelte a hangját.Azóta elakart tiltani tőle 2 hét alatt láttam 1órára mire bejelenti, hogy jó akkor menjek meg csináljak azt amit akarok.De a barátomnak nagyon rosszul esik, hogy nem akarja elfogadni és úgy érzem megvannak számlálva a perceink, hogy kimondja, hogy ennyi volt. Mit tegyek, hogy megértessem apámmal, hogy nem rossz ember attól, hogy volt egy nézet eltérésük? Mindent megpróbáltam már de nem tágít, de így meg elfogom veszíteni amit nem szeretnék, mivel ő az életem és nagyon szeretem.De így csak szenvedünk. Segítsetek kérlek :((((
2011. dec. 27. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Amíg nem vagy nagykorú semmit nem tehetsz, ha igen, akkor azt csinálsz amit akarsz.
2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

lázadj föl! am nem tudom. Beszélj vele nyíltan, és elmondhatod, hogy mennyire sajnálod hogy nem áll melletted és úgy látszik, hogy most már nem bízik benned.

Anyukád kinek a pártját fogja? Mert ha a tiéteket, akkor megkérheted, hogy beszéljen apukáddal.:)

2011. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyukám meghalt mikor még 3 éves voltam. Nem segít semmi mindent kipróbáltam már de egyszerűen nem képes tágítani.Itthon vagyok csak szomorkodom és stb.4-5ös tanuló vagyok itthon mindent megcsinálok.Nem érti meg, hogy nem fogom otthagyni az iskolát senki miatt és ha a barátom nem akarná, hogy tanuljak nem lennék vele.Nagyon rossz dolgokat képzel be róla, pedig életébe egyszer nem volt még részeg egyáltalán nem is iszik alkoholt sose!!
2011. dec. 27. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Javíts ki, kedves kérdező, ha tévedek, de apukád mennyire ismeri a barátodat? Leült vele párszor beszélgetni, esetleg meghívtátok már egy olyan programra, aminél apukád is jelen volt? Ha nem, úgy bizony könnyű ítélkezni. Kérd meg apudat, hogy adjon neki egy esélyt. Hívd át, beszélgessen vele, hagyja, hogy a srác kicsit meséljen magáról ilyesmi. Lehet, hogy apudnak idővel szimpatikusabb lesz.
2011. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A barátom mindig tisztelettudó volt vele mindig megkérdezte hogy van igen beszélgettek, beszélt magáról is de nem elégszer szerintem. Megkértem , hogy adjon egy esélyt de nem tágít. Azért írtam ide, mert már kilátástalanak tűnik a helyzet. :(
2011. dec. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!