Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kütyüitek vannak...

Milyen kütyüitek vannak otthon? Fontos nektek, hogy a legújjabb dolgokat beszerezzétek?

Figyelt kérdés
A családban mindenkinek van okostelefonja, laptopja, táblagépe stb? Mik azok amiket valóban használtok, és mióta van meg?
2011. dec. 27. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Telefonja van mindenkinek, nem vagyunk már gyerekek, szükség van mobiltelefonra. Laptopom nekem van, erre is szükségem van. Táblagépem nincs (ez egyébként pl. a samsung galaxy tab lenne? Vagy én maradtam le?)

Mindent használunk, a laptopom 4 éve van meg, telefonom 12 éves korom óta van, szükségem volt rá.

Nem fontos, hogy mindig a legújabb legyen, akkor már a laptopot is lecseréltem volna.

2011. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekünk van mobilunk, de az sem a legújabb fajta. Laptop a gyereknek kellett, mert egyetemre ment. Más ilyen extra kütyü nem nagyon van, valami jó minőségű kamerát akarunk majd venni.
2011. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Normális mobil, nekem laptop. A többi nekem flanc.

Ha most lennék 14 éves, biztos minden sz@rt akarnék, de nem használnám, csak hogy legyen. Most meg már ugye felnőttem, és nem kell menőznöm.

2011. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja első vagyok, mp4 lejátszóm van, sokat utazom, de nem egy iszonyú drága valami, egy sima kis lejátszó, akciósan vettem :)

Fényképezőgépem is van, azt még régen születésnapomra kaptam :)

2011. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem, mert az egyik rokonom még nincs 20, de kb évente cseréli a telefonját a legújjabbra (nem gazdag). nem értem...
2011. dec. 27. 17:23
 6/24 A kérdező kommentje:

egyébként nekem az imént szólt be valaki, hogy merem elővenni a "butatelefonom" más előtt:D

De nekem ez annyira nem fontos, hogy onnan facebookon lógjak:D régimódi vagyok?

2011. dec. 27. 17:28
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem mondom, csodálatosak ezek az új telefonok, de azért szó sincs róla, hogy a régi szégyen lenne.

2011. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla, hogy régi, nyáron vettem, csak mert tönkrement az előző, amit 5 évig gyűrtem :) Szóval vettem egy újabb butatelefont, mert amire használom arra megfelel. Ezért is érdeklődöm oly nagyon, hogy nálatok, hogy megy ez, mert engem kezdenek hülyének nézni, hogy nem fontos ez nekem.
2011. dec. 27. 17:52
 9/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem. Nálunk itthon a háztartásban van egy számítógép, nem a legújjab, legalább 4-5 éves, páromnak van egy laptopja, ami a munkájához nagyon fontos, minden nap használnia kell szinte, okostelefon pedig csak nekem van, egy Iphone. Magamtól sose vettem volna Iphone-t, a cégtől kaptam, ahol dolgozom. Ezeket használjuk nagyjából, sose rohanunk a boltokba a legújjabb dolgokért. Meg szoktam őket nézni, szeretem nézni őket, de sose éreztem annak szükségét, hogy új telefont vegyek, csak mert ennyivel és ennyivel tud többet. Én meg vagyok elégedve azzal ami van.
2011. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!