Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok otthon csinálni...

Bussika kérdése:

Mit szoktatok otthon csinálni a párotokkal hogy ne unatkozzatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A parom jatszik a sajat gepen en meg gyakorikerdesezek a laptopomon. Nem sok energia marad bennunk miutan a gyerek elalszik.
2011. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Filmet nézünk, főzőcskézünk együtt, szerelmeskedünk. És rengeteget járunk el itthonról, alig vagyunk itt.
2011. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tv-ünk ha engem a tv nem érdekel akkor netezek, de ha szól hozzám abba hagyom és beszélgetünk szinte mindenről tudunk egymással beszélgetni napi dologról politikáról családi dolgokról még a másnapi főzésről is szóval mindenről és még soha nem unatkoztam de azt hiszem ő sem.
2011. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel be nem áll a szám, általában beszélgetünk, vagy filmet nézünk, szerelmeskedünk, sétálunk, vagy veszekszünk, társasjátékozunk. Persze van, hogy a párom játszik a gépen, én olyankor olvasok, zenét hallgatok, lefoglalom magam valahogy. Mindig van mit csinálni.
2011. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem sokat vagyunk itthon, szeretünk kirándulni, színházba járni, ő nem bulizik, tehát oda egyedül megyek. Ha mégis itthon vagyunk, akkor filmezünk, főzünk vagy sütünk együtt, csinálunk valami kreatív dolgot a lakásba, együtt takarítunk, előveszünk valami izgi társasjátékot, ő tudományos kiselőadást tart nekem, szeretkezünk, régi képeket nézegetünk, zenét hallgatunk, borozunk gyertyafényben.

23/L

2011. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha minden kotel szakad akkor szexelunk. Meg egyebkent is. :)
2011. dec. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szex..
2011. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!