Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem szereti...

Van itt olyan, aki nem szereti az anyját? és aki nem szereti, az miért nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem,lassan 25 éve nem is láttam.Ha belegondolok,nekem sosem volt anyám.
2011. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nagyon sokáig nem szerettem, hisz nem törődött velünk. Folyton öngyilkos akart lenni és mindig mi ittuk meg a levét a tetteinek. Rémes gyerekkorom volt. De ma már mintha kicserélték volna :) Nem vele élek már régóta de most tudom azt elmondani, hogy szeretem anyukámat, még akkor is, hogy ha régen egész más ember volt. :)
2011. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én azért szeretem ,mert végül is ő az anyám,de nem a "kedvencem" a családban

azért mert van egy bátyám és ha valami történik itthon (eltörik egy váza) akkor rögtön én voltam...a drága kicsit fiacskája nem csinálhatott semmit......szval mindig neki hisz...én csak a második gyerek maradok...

meg ott van az is hogy egy normális anya szerintem megöleli a lányát..és ad neki puszit..nem csak a szülinapján és karácsonykor.....mert nekem ezen a két alkalmon kívül sosem ad....megölelni meg egyáltalán nem szokott.....

szval ezért.......

14/lány

2011. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert nem is ismerem.
2011. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert egész életemben elnyomott.

Arról is be kellett számolnom neki mikor megyek wc-re, sehova nem engedett el, a barátaimat elverte mellőlem, ugyanígy próbálta a pasikat is üldözni.

Soha semmit nem csinálhattam amit szerettem volna, nem járhattam sportolni, nem lehettek hobbijaim, olyan ruhát kellett hordjak amit ő választott, azt kellett tanulnom, amit ő mondott.


Fél éve sem jártam a párommal, mikor elköltöztem anyósomhoz.

Nem tudtam főzni (még egy tojást se mertem feltörni), nem voltak barátaim, nem voltak hobbijaim, fogalmam sem volt, mit várok egyáltalán az élettől.


Most lefőzöm a környéket, jógázok, fitnesszezek, most vágok bele a festésbe...

Viszont szakmát nem találok magamnak.

Most hagytam ott a 2. OKJ képzésemet befejezetlenül, és egyszerűen nem találom a helyem, munkát sem találok, nem tudom, egyáltalán mire vagyok képes...


Ráadásul anyám ellenem fordította a családot, a testvéreim nem hajlandóak találkozni velem, pedig ellenük aztán főleg nem vétettem semmit, régen mindent megbeszéltünk egymással.

Fogalmam sincs, anyám mivel tömheti a fejüket.


Talán így érthető, hogy utálom kedves édesanyám.

2011. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!