Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy dolgozzam fel?

Mit tegyek, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. Sajnos gyerekkoromban az apám vert anyámat és engem, plusz alkoholista volt ezért sajnos elég érzékeny vagyok.

Nemrég szakítottunk a barátnőmmel, mert összevesztünk egy hülyeségen. Nagyon szerettem őt, megadtam neki mindent és még tűrtöztettem is magam (eléggé kritikus típus vagyok, mindig megmondom ha valami nem tetszik) Magamban már teljesen le is zártam volna, azonban ránéztem a facebookjára. Két héttel azután, hogy ott hagytuk egymást ismét kapcsolatban volt.. Előtte olyanokat mondogatott, hogy nem kell neki több pasi. Mióta ezt megláttam akkora teher van a lelkemen, miért kell neki két héttel azután összejönnie valakivel aki őt csak kifogja használn.. (elég naív típus)


2011. dec. 27. 21:19
 1/3 anonim válasza:
89%

Tudom,hogy nyálas de küzdj a lányért,de ne azért mert féltékeny vagy (márha tényleg bánod,h szakítottatok).

Különben,ha végleg elutasít akkor meg?

17 vagy előtted az élet!

Örülj a boldogságának és te is legyél az csak vki mással.

2011. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos csak az idő tud rajtad segíteni, esetleg a barátaidra számíthatsz most, vagy édesanyádra, ha jó a kapcsolatotok. Esetleg szakember segítségét is kérheted, vagy beszélj a barátnőddel, hogy szeretnéd rendbe hozni a dolgokat.
2011. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kijelentést, miszerint nem kell neki több pasi, nem szabad komolyan venni. Egészen véletlenül te is összefuthatsz egy lánnyal. A feltámadt érzések elfújhatják a korábbi lány emlékét. Az élet már csak ilyen. Nem szabad annyira komolyan venni.
2011. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!