Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel ezt a...

Hogyan dolgozzam fel ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tehát...jártam egy lánnyal 9hónapig, aki gyógyíthatatlan beteg, de kívül,belül nagyon rendben van. Majd másfél éve szakítottunk a távolság miatt. Azt mondta, hogy nem bírja ezt a távolságot. Aztán visszament az exéhez. Szerettem nagyon, jobban mint bárkit és sokat szenvedtem, de továbbléptem. Jóban maradtunk, kéthavonta beszéltünk egy kicsit és néhány napja megkeresett. Furcsáltam, de örültem neki. Aztán ma reggel elmondta hogy az orvosok két hetet adtak neki a betegsége miatt és azért keresett mert sajnálja hogy a könnyebb utat választotta és a távolság miatt elhagyott, s még mindig együtt van a sráccal de engem szerelemből szeret ő meg csak van. Nekem is van bnőm azóta.

Szóval...most teljesen kivan, a szülei is és két hét...Persze, én is kikészültem. Életem legjobb nője, akivel másfél év után sem tudtunk elszakadni...most mit csináljak? Nagyon erős lelki világom van, de most teljesen elkeseredtem...jó karácsonyi ajándék...

Van vmi tanácsotok, ötlet? Valaki aki már átélt ilyet? :(((

21/F


2011. dec. 26. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok tanácsot adni ebben az esetben, csak annyit hogy kitartás! Milyen betegsége van ha megkérdezhetem?
2011. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen autoimmun akármi.
2011. dec. 26. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

A lánytól nem volt szép dolog, hogy elhagyott a távolság miatt, de érthető. Az, hogy most ismét megkeresett, azt bizonyítja, hogy érez valamit irántad. És te is érzel iránta valamit. Azonban ettől az élet még megy tovább neked lett barátnőd azóta. Ha a lány mellett leszel az utolsó napjaiban neki nagyon jól fog esni, ellenben a jelenlegi barátjának és a te barátnődnek nem biztos. Mérlegelned kell: Vagy összeveszel a barátnőddel és a beteg lány utolsó napjait együtt töltitek, amik talán felejthetetlen emlékekkel kecsegtetnek. Vagy maradsz a jelenlegi barátnőddel, de akkor lehetséges, hogy egész életedben bánni fogod, hogy nem voltál a beteg lány mellett. Én személy szerint az első lehetőséget választanám bármi is legyen, ott lennék a volt, beteg barátnőm mellett, rengeteg lány van még a világon a jelenlegi barátnődön kívül (már ha összevesztek), viszont ezek után nem biztos, hogy tudnál is járni valakivel. Remélem segítettem.

//Kecskemét környékén lányokkal ismerkednék, barátkoznék; 21/F//

2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetek mellette, ott a barátja is, meg a szülei , a távolság( ez a legkisebb gond). Amúgy sem engedi hogy vele legyek, nem akarja hogy a barátja meg én találkozzunk.
2011. dec. 26. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos nem tudok segíteni. Ez nehéz lehet, de írd meg neki, hogy legyen erős, ne bánjon semmit, viselje sorsát büszkeséggel. De te itt befejezed. Ne engedd neki, hogy játsszon az érzelmeiddel, ne keressen többet, és te se keresd. Próbáljátok meg elfelejteni egymást, bújj a jelenlegi barátnőd mellé, mondd neki, hogy szereted és legyetek boldogok. A volt barátnő múlt, ami megtörtént megtörtént. Az idő és a barátnőd közelsége talán feledteti majd a gondokat!

21/F voltam.

2011. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit tennék a helyedben, nagyon sajnálom. De talán, ha valóban két hét, kihasználnám és legalább egyszer még beszélnék vele. És nem érdekelne, hogy az én szüleim, barátja, barátnőm, szülei mit mondanak, talán az utolsó lehetőségem, hogy vele legyek. nem könnyű, de ezt tenném... Kitartást!
2011. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, most látom az utolsó írásod. Hát ha ő sem engedi, akkor sajnos nem lehet a személyes találkozás, de talán telefonon még beszélhettek. Sajnálom, hogy így alakult.
2011. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!