Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szüleimnek...

Mit csináljak? A szüleimnek szóljak?

Figyelt kérdés

Az öcsém mostanában "udvarol" nekem.

Állandóan mondogatja, hogy milyen szép lány vagyok.

Azt mondja, hogy tetszik neki a hosszú szőke hajam és eltudná képzelni, hogy én legyek az első barátnője.


Hiába mondom neki, hogy én a nővére vagyok, nem érdekli.

Amikor ülök a kanapén akkor odaül mellém és elkezd simogatni.


Kezd már kínossá válni ez az egész.


Én 16 éves vagyok, az öcsém 12 éves.


2011. dec. 27. 21:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A barátomat meg szidja, hogy nem hozzám való stb.
2011. dec. 27. 22:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, ez nem normális!
2011. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is szólnom kéne a szüleimnek de félek, hogy nagy balhé lenne ebből.
2011. dec. 27. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Édestestvérek vagytok? Ha nem segít a szép szó, akkor rázd le csúnyán. Lehet fájni fog neki, de így lesz a legjobb. Mondd hoggy van barátod, és ha nem lenne, akkor sem járnál egy olyan taknyossal mint ő. Vagy valami ilyesmit. Egyébként lehet a szüleidnek se ártana szólni.
2011. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább most mint később még nagyobb
2011. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, édestestvérek vagyunk.
2011. dec. 27. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kicsit későnérő


öcsém 4 évesen anyát akarta feleségülvenni

7 évesen engem

9 volt mire elfogadta hogy családtagot nem lehet

2011. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az öcséd pont most van olyan korban amikor kezd a nők felé érdeklődni, és tuti hogy ez most jön ki rajta, próbálj pozitívan felfogni a dolgot, de ha nagyon túlzásba esik akkor nem ártana rá szólni hogy fogja vissza magát. Ez részben normális is, mert a nők érdeklik. De mindenképpen beszélj erről a szüleidnek hogy ők is beszéljenek vele. Az öcséd még nyilván nem fogja fel azt hogy egy családban vagytok és ez így nem lehet. Elég sokat kell vele beszélni erről, és más lányokkal kéne őt ismertetni. Szóval a szüleidnek mindenféleképpen szólj hogy mi a helyzet, nehogy nagyon el durvuljon a dolog, mert most még nincs késő. De lehet hogy ezt egy idő múlva kinövi.
2011. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos volt utolsó :) De szerintem nem erről a kiskori "jajj kit vegyek feleségül" dologról van szó. Mondd el neki szépen nyugodtan, hogy fejezze ezt be, vagy szólsz a szüleiteknek. Ha nem hagyja ba, tényleg szólj nekik. Ha annyiban hagyod, később még rosszabb lesz.
2011. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondd el a szüleidnek! Mert addig jó, míg kisebb és gyengébb nálad...
2011. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!