Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányotoknak engednétek...

18 éves lányotoknak engednétek, hogy házibulit rendezzen szilveszterkor?

Figyelt kérdés
A szülőknek van hova menni, 30 fős buli lenne. Engednétek a bulit?
2011. dec. 28. 17:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
nem minden esetben Nem! pl: én magamnak nem engedném meg mert ismerem a baráti köröm... de a nővéremnek már megengedném mert őket is ismerem... attol függ kiket hív oda mit terveznek. ismered akiket elhív. stb
2011. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Igen, feltéve, hogy feltakarít(anak) utána, és az esetleges kárt saját forrásból megtéríti(k).
2011. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha lett volna nagy házunk, anya biztos engedi, de nekünk kis lakásunk volt, szóval max 1-2 embert hívhattam volna át.


Bennem bíztak, mert én tudtam felügyelni a dolgokat, de mivel utálok mások után takarítani - és egy ilyen buli után mindig muszáj, akkor is ha nem törnek össze semmit.

2011. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nekem is engedik, csak érdekelt, hogy mások hogy állnak ehhez a témához. tavaly is volt bulim, ötvenen voltunk, és volt utána mit takarítani, de reggel 10re, mire a szüleim hazaértek, minden rendben volt, szinte mindenki besegített a takarításba.
2011. dec. 28. 18:30
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Nekem engedték 17 évesen, mi kb. 20-an voltunk. Nappal a kertben bográcsoltunk, később a teraszon és a házban buliztunk. Nem vagyunk az a nagyon lerészegedős társaság, szóval tudták a szüleim, hogy nem lesz baj. Így is volt. Iszogattunk, nevetgéltünk, majd mindenki aludni tért. Másnap takarítás, délben ebéd a tegnapi kajából, és mindenki ment haza.
2011. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

igen engedném, nekünk is mindig engedték a szülők és sokszor voltunk többen 30 főnél, nálunk a szülők összeülnek valakinél a fiatalok pedig egy másik házban általában éjfélkor a két banda összeverődik és még többen vagyunk.

Nagyon jó bulik szoktak lenni.


Takarítás pedig még lefekvés előtt meg van csinálva, így másnapra nyoma sincs a bulinak

2011. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem engedném semmilyen körülmények közt, inkább legyen emiatt ő ciki, besavanyodott lánynak tartva, vállalom a felelősséget. :)
2011. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18. szülinapomon volt házibulim, anyumék meg engedték. Igaz mi nem 30-an voltunk. Szerintem is jobban féltem hogy valaki tönkretesz valamit mint anyuék. Mikor odajöttek a vendégek kijelentettem, hogy ha hánynia kell valakinek udvar/WC, nem összetörni semmit :D Igaz a törékeny dolgokat elpakoltam inkább.
2011. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%

Ez igazától attól függ, milyen a lány, és az ő társasága. Lehet hogy mindent széthányó rettenetek, de lehet, hogy olyanok, akik képesek kulturáltan szórakozni, beszélgetnek, hülyéskednek stb. Nem feltétlen kell házbontásban gondolkodni. Ez alapján gondoljátok végig. Ha kis alkohollal induló dózergépekről van szó, akkor persze nem, anno én sem engedtem volna be a házunkba bulizni a saját barátaimat sem. :D


22/L

2011. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

30 fő, az NEM TÁRSASÁG, HANEM TÖMEG !!!


30 embert már nem lehet szemmel tartani, pláne, ha a házigazda is piál és mulat.


Az unokatesómnál kevesebben voltak, mégis eltűnt egy-két értéktárgy!

(Mindent nem lehet eldugni, mert ugye, kinek mi az érték.)


Szóval semmiképpen sem engedném, mert ez az otthonom és nem egy erre kialakított szórakozóhely!

2011. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!