Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bíznak meg egyes...

Miért nem bíznak meg egyes szülők a gyerekeikben? Barátnőmet, mióta barátja van, alig engedik el. Fél6ra haza kell érnie.

Figyelt kérdés
15 éves és max.2 óra hosszára engedik el a barátjával, mert,hogy lefognak feküdni! Közben meg egyáltalán nem akarnak még.. Ez engem annyiban érint,hogy azóta hozzám is alig akarják engedni,úgy kell bejelentkeznem,hogy tényleg nálunk alszik és nem a barátjánál.. Mit tudna csinálni?Hogy bizonyítsa be,hogy érdemli a bizalmukat? Kitűnő tanuló.nem értem..:S
2011. dec. 28. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
2 óra alatt simán letudnak feküdni, ha akarnak!
2011. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem akarnak még! De most nem is ez a lényeg..
2011. dec. 28. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

majd ha lesz gyereked akkor te is megpróbálod védeni úgy ahogy tudod

ők azzal akarják, hogy nem igazán engedik sehova, nem a legjobb megoldás de ők így gondolják

2011. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
A srác helyében, már rég megfektettem volna a kis macát!
2011. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nézd a fiatalok ebben a korban több kevesebb hülyeséget csinálnak.

Naiva az a szülő, aki 100%-ban bízik tini gyermekében. Persze most a sokan felhördülnek, hogy hova a bizalom, de az ember ilyenkor nem teljesen látja jól át tetteit. Aki ezt felismeri az nem bizalmatlan hanem belátó és sok bajtól kíméli meg magát és csemetéjét.

Tudnék erről mesélni pár storyt. :)

2011. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

15 éves emberkék egy óra alatt is lezavarnak vagy 5 menetet! :D


valahol azért érthetőek a szülők is, bár szerintem ez a "lustábbik" megoldás. Én a szülők helyében inkább azon lennék, hogy legyenek nálunk. beszélnék a lányommal, hogy ha már nem bírják tovább, akkor legalább tudjunk róla és elvinném nőgyógyászhoz stb ..

15 évesen ma már sajnos bármi lehetséges, éppen ezért lenne nagyon fontos a bizalom.

2011. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Jogosan féltik, hidd el. Még csak 15 éves, és nem tud még éretten gondolkodni teljesen és csak féltik nehogy belekeveredjen valami hülyeségbe, és gondolom a barátjában sem bíznak meg. Nagyon olyan kevés helyzetről tudok amikor egy 14-16 év körüli lány szülei megbíznak egy srácban aki a lányukkal jár, nagyon kevés ilyen van. Bennem sem bíztak meg de volt olyan aki teljesen megbízott bennem amikor a 15 éves lányát egyszer meglátogattam amikor én voltam 17 éves csak azzal a lánnyal nem jártam ennyi volt a lényege.
2011. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha még nem akkarnak hol a probléba?

Mikor felnő megköszöni hogy a szülei nem hagyták el kalodni, a jegyei is azért jók mert időben otthon van és még tanulhat.

2011. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod hány lányt fektettem én meg úgy, hogy elvben úgy indult a nap, hogy nem fog megtörténni?

És tényleg nem kamu volt, előtte úgy is gondolta, szüleinek is azt mondta volna, de aztán egy kis összebújás, simogatás aztán csak megtörtént a dolog, majd utána az elkéset észbe kapás.

2011. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mióta van barátja ? Esetleg épp azóta, hogy igen korán sötétedik ? Mert az már igaz, hogy igen rövid idő alatt 2 óra az tengernyi, hogy megfektessenek valakit, vagy bármi történjen vele. Azért elengedik próbálkoznak a féltő szülők. Egyszerűen csak féltik szerintem és nem csak hogy mit csinál a barátjánál, vagy nálad, hanem, hogy úton hazafelé mi történik vele.

Sajnos rengeteg dolog megtörténik.

Épp felakartam tenni egy kérdést, hogy egy egy rossz hír után a híradóban jobban féltik e a gyereküket az emberek.

Én most azt láttam tegnap külföldön (de akárhol lehet) hogy anyuka a jóbarátjához elvitte a 9 éves kislányát, mert ketten élnek és anyuka influenzával küszködik, addig a barát vigyázzon a gyerekre. Addig az meg betette a gyerek kezét , lábát, és a fejét a mélyhűtőjébe.

Hát ettől félünk mi szülők, és mégis bátornak kell lennünk, és elengednünk a gyerekeket.

Mert ezek nem csak a tv-ben vannak, és nem csak mással történnek meg. Sajnos.

2011. dec. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!