Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élők! Milyen gyakran...

Külföldön élők! Milyen gyakran jöttök haza? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Az egyik távoli rokonom a nyáron kiköltözött Kanadába a barátjával, mindketten 21 évesek. Azóta nem voltak itthon, azt tervezik hogy csak jövő ősszel jönnek majd haza látogatóba. Az több mint 1 év távollét a szüleiktől, tesóktól...Én tuti nem bírnám ki annyi ideig. Ti milyen gyakran jöttök haza?
2011. dec. 27. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Oxfordban élek a párommal.Mi évente egyszer megyünk haza 1-2 hétre.

Pl: Idén májusban voltunk otthon 2 hetet,de már tudjuk,hogy jövőre nem megyünk haza majd talán utána következő évben..Azok egyszerű: Elég sokba kerül a hazamenetel is.Így most a pénzt másra költjük..

A családdal meg továbbra is tudjuk tartani a kapcsolatot webkamerán,telefonon,skype-on keresztül mint eddig.

2011. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én évente 1x, esetleg 2x megyek, pedig Európán belül vagyok. De olyan is volt már, hogy 1,5 évig nem mentem haza. De az még az elején volt, amikor inkább a pénzgyűjtésre koncentráltam.

Jól bírom, pár családtag van csak, akikkel nem olyan szoros, bensőséges a viszonyom, megvagyok akkor is, ha ilyen ritkán látom őket, a tesóm is messze lakik Pesttől, felesége, gyereke van. A barátaim sokszor hiányoznak, de ha otthon lennék, sem találkoznánk olyan sűrűn, többen elköltöztek Pestről, közelebb-távolabb onnan, ill. férjük, gyerekük lett, mikor még Mo.-on laktam, az utolsó 1 évben csak kb. 2x találkoztam többségükkel, de olyan is volt, akivel csak 1x. Egyikükkel találkoztam csak kb. havi szinten. Tehát ezek után minek is lennék otthon.

2011. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Ausztriában lakom, úgyhogy szerencsére gyakran, 2-3 havonta hazamegyek hétvégézni, családhoz, barátokhoz.

Előtte Chilében laktam, most direkt egy közeli helyet akartam, ahonnan akármikor hazamehetek, ha rám tör a honvágy. Így tökéletes. :)

23/L

2011. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy évben egyszer, mamáék hiányoznak, meg néha a barátaim is, akik már nem is keresnek, szóval már inkább nem is hiányoznak. Kibírom, nem nehéz. 17/L
2011. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a pénz határozza meg, hogy az ember mikor látogat haza, hanem a szűkös szabadság. Ha belegondolsz az csak 4 hét, és ha van pénz nyaralni, nyilván máshová is szívesen megy az ember. Ha Angliából csak 1 hétre is jövök haza, abból 2 nap elmegy az oda-vissza útra, mivel vidéken lakok.
2011. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első: húúú, ha én angliában laknék, 2-3 havonta hazamennék.


most csak félévente szoktam, nehéz kibírni (Észak-Afrika), de tök jó lenne sűrűbben, csak túl sok pénz :-(

2011. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Finnorszag, 2 havonta
2012. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!