Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apám túlságosan...

Mit tegyek? Apám túlságosan félt, anya engedékeny, viszont így két tűz közé kerülök mindig. Többi lent!

Figyelt kérdés

Mindig anyától kérdezem meg például, hogy elmehetek-e ide, vagy oda. Ő általában elenged, mert megbízik bennem, és tudja, hogy tudok vigyázni magamra. Viszont apával sose merek beszélni... ha tőle kérdezem, hogy elmehetek-e valahova, kb. kapásból rávágja, hogy nem. Mert félt. Ha meg azt mondja, meggondolja, akkor sincs sok esélyem :D egyszer megcsinálta azt, hogy anyával elmentek ugye 3 napra, külföldre és CSAK úgy aludhatott itt a barátnőm, hogy felhívta a szüleit, hogy beszéljen vele. Már itt sírtam, hogy ne csinálja ezt velem. Mindig, mindenhol le tud égetni. Családi összejöveteleken is folyton azzal jön, hogy én nem megyek sehova, hogy kis szerencsétlen vagyok, meg ilyenek. De ha ő nem enged sehova, akkor mi a francot csináljak?

Itt vagy 18 és fél éves és kb. sehol se voltam még barátokkal, ismerősökkel. Mi ez már? Amúgy lány vagyok.

A legújabb eset az, hogy nem engedett el egy barátnőmhöz. (oké, nem a városban lakik, busszal mentem volna) Mondván, nem ismeri, nem bízik benne, meg hogy elrabolnak, kivisznek külföldre, meg ilyenek. Nem ismeri azt, aki mentem volna. Ő mindenkivel bizalmatlan. Mit tehetnék vele? xD Hagyjam, hogy elússzon a gyerekkorom? Vagy...? Valami ötlet esetleg? Hiába állok ki magamért, azért is csak a lebaszást kapom tőle...


18/L

Köszi, ha végigolvastad és válaszolsz. Tudom, kicsit hosszú :/


2011. dec. 28. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 18. évedet, már nem tarthat vissza! Hivatalosan, felnőtt vagy!
2011. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két elírás xD bocsi

"Itt _vagyok_ 18 és fél éves és kb."

"Nem ismeri azt, _akihez_ mentem volna."

2011. dec. 28. 23:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. De őt ez akkor se hatja meg. Most dugjam az orra alá a papírjaimat, hogy "bocs, papi, hagyj élni"? :)
2011. dec. 28. 23:01
 4/5 anonim válasza:
hát ugyenez van velem is csak 16 vagyok és fiú, nagyon idegesítő, nem mehetek sehova, egész nyáron itthon voltam egyedül, rendesen depressziós voltam, meg most téliszünetbe is, megint nem akar elengedni szilveszterezni...viszont nekem most lett elegem, akármit mond elmegyek, az összes barátom el fog így fordulni felőlem, azt viszont nem hagyom. Ha másképp nem megy te is menj el úgy hogy nem szólsz, persze azért tudasd hogy hol vagy nehogy azt higgye h eltünt a kicsi lánya xD elmúltál 18 végülis nem szólhat bele
2011. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy utánam jönne xD megmondta tegnap xD ha elmegyek, tuti, utánam jön xD ...
2011. dec. 29. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!