Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az amit...

Szerintetek normális az amit anyám csinál?

Figyelt kérdés
Egész nap a számítógép előtt ül, facebookozik meg a farmeramaval játszik. Párja ugyanezt csinálja, pedig még fiatalok. Mostmár 2. éve ez megy, és valahogy engem kezd kiborítani, hogy odamegyek anyuhoz, mert a tanácsát kérném valamiben, és nem figyel rám. Ha meg válaszol, akkor mindig offol, tehát nem is arra válaszol amit kérdeztem és a szeme a képernyőn van, nem is figyel rám ha valamit mondok. :( Arra sem emlékszem, mikor volt az utoljára, hogy együtt leültünk ebédelni illetve vacsorázni. Mikor vendégek vannak nálunk, ugyanezt csinálja. Tegnap beszéltem két ismerősünkkel (anyu korabeliek), mondták, hogy ezt ők is észrevették, mikor nálunk vannak. Dehát ebből is nagy hahotázás volt, de én ezt már nem tartom viccesnek.
2011. dec. 29. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Bele kell törődnöd hogy a szüleid javíthatatlan kockák.
2011. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát bocsi de ez nem normális! Dolgozik(nak)?
2011. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha eltünnél két napra vajon feltűnne nekik?
2011. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális az amit csinál.

Próbáld ki a következőt.

Menj el egy barátodhoz, és a facebookon írj rá anyudra, és kérdezd meg tőle a gépen, hogy lesz - e egy perce beszélgetni veled személyesen... talán észbe kap.

2011. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ez valami szenvedélybetegség lehet.
2011. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
be kéne tiltani a facebookot
2011. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
a facebook is csak arra jó, hogy jól megszedjék vele magukat meg az adataidat megszerezzék, közben meg mindenki egy manipulálható rabszolgakocka lesz....
2011. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki valami programot,mert ez így tényleg nem mehet.velem is ugyan ez volt.anyám csak a gép előtt ült és rám se figyelt.szerencsére apámnak volt annyi esze hogy erről gyorsan leszoktassa..szóval valami elfoglaltság kell ide.
2011. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
az a probléma, hogy a facebook, a játékok és az internet úgy általában sokkal több ingert ad, gyorsabban történnek az események, mint a valós világban. Ezért ha rászokik valaki, akkor számára a valóság lassabbá, unalmasabbá válik.
2011. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: Igen, dolgoznak.

Többieknek: nem a játékokkal meg a facebookkal van a gond, mert mindent lehet használni mértékkel. Köszönöm a válaszaitokat! Asszem inkább beletörődök, mert most ez az utolsó évem a gimiben és inkább a tanulásra koncentrálok. Anyut nem tudom megváltoztatni, nem is engedi, nem is lehet. Más meg nem igazán érdekli, úgyhogy hagyom.

2011. dec. 29. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!