Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar vagyok de örökbe...

Magyar vagyok de örökbe fogadott apukám egy néger csajt! ezt gáznak tartjátok?

Figyelt kérdés
a szüleim külön élnek, és apukám egy néger csajszit örökbe fogadott. de a csaj kint él afrikában. amúgy tök kedves a lány... nektek mi a véleményetek?
2011. dec. 29. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem gáz, csak azt nem értem, h miért nem veletek él akkor, miért "hagyta kinn" Afrikában. :(
2011. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem igazi adoptálás. Valószínűleg bizonyos pénzösszeggel segíti a tanulmányaiban, meg ilyesmi.

Ezt bárki megteheti interneten. (Még van, amolyan "katalógus" is, hogy kiválaszthass egy gyereket.)

Nehogy azt hidd, hogy egy küldöldi adoptálása olyan egyszerű. Pár hete volt a tévében, hogy egy ilyen procedúra iszonyat pénzbe kerül, és hosszú évekig tart.

2011. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért gáz? Mert fekete a bőrszíne? Ciki lenne a barátok előtt? De hát írod, hogy még csak nem is itt él. Akkor pláne mi a gond? Ha édesapád megteheti, hogy támogatja a lányt, miért ne? Szerintem rendes dolog tőle.
2011. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Legyél rá büszke, hogy egy ilyen rendes apukával áldott meg az élet!!!!!!

Egyáltalán nem gáz:)

2011. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi! és azért haggya kint mert van férje, és gyereke. apukám meg németországba lakik :)
2011. dec. 29. 11:35
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Mikor fogadta örökbe? Házas embert nem lehet örökbe fogadni, mert az onnantól nagykorúnak számít, akárhány éves is.
2011. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Örökbe fogadni valakit aki nem vele él? Pár évd azzal volt tele a média, hogy afrikai gyerekekkel kábították a népet. Odaállították őket a webkamera elé is, telon is lehetett beszélni velük. Elmondták hogy mennyire szegények, stb aztán egy bankszámlára kértek pénzt segítségként. A gyerekekek az utcáról szedték fel a csalók, adtak nekik valami ételt cserébe a szereplésért, a lóvét meg a csaló vette fel. Nekem ez a helyzet is hasonlónak tűnik, de bevallom, a kérdésed is elég gyanus. Az "örökbe" fogadott gyerekhez elment külföldre, és személyesen választotta ki? Úgy senkit sem fogadnak örökbe hogy személyesen nem találkoznak vele. Szerintem ez egy nagyon logikátlan, és buta kamu kérdés.
2011. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez az "örökbefogadás" inkább támogatást jelent.

Legyél büszke apukádra, mert ez nagyon szép gesztus!

Nem igazi örökbefogadás, hiszen felnőtt emberről van szó. :) Nem lett a testvéred, nyugi.

2011. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként remek lehet a kommunikáció apukád és közted, ha azt sem tudod pontosan mi történik. Na ez a gáz!
2011. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom, nálatok odahaza aranyból van még a kerítés is, apukátok maximálisan gondoskodik rólatok is. És az ezen felül megmaradó pénzét nem játssza el Monte Carlóban, hanem négereket fogad örökbe. Ez valóban nemes cselekedet.
2011. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!