Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a patológusokról? Tényleg egy lelketlen vadállatnak tartjátok őket, akikkel szóba sem állnátok? Köszönöm a korrekt válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 13:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
hát akiket én ismerek elég fura alakok...de hogy lelketlenek azt nem tudom...szerintem ez is csak egy munka amit ugyan úgy végez mint egy fodrász vagy egy fogorvos...egy idő után biztos hogy az ember egy kicsit fura lesz attól a munkától de hogy lelketlen azt nem hinném...
2011. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének lelketlen vadállatok? A hentesek sem azok, pedig ők tényleg ölnek. Olyan szakma a patológia is, amit valakinek el kell végezni.


Nincs róluk tehát rossz véleményem egyáltalán.

2011. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Szia,személyes tapasztalatom nincs,de ha találkoznék eggyel,akkor inkább érdekesnek találnám,rengeteg kérdést tennék fel neki.Semmiképp nem gondolom visszataszítónak.
2011. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
11%
Én személy szerint nem ismerek egyet se, de az egyik barátom igen. Ő azt mondta, hogy a patológusok gyakran alkoholisták, mert másként nem lehet ép ésszel bírni ezt a munkát:S
2011. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Miért lennének lelketlenek? Valakinek ezt a munkát is el kell végeznie. Én ismerek egyet (igaz nem túl közeli ismerős), de teljesen normális ember.
2011. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom, hogy a boncmesterek tudják a legjobb vicceket...
2011. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki patológus az a legjobb orvos,,képzeld csak el mi mindent tanulnak az orvosok tőle.

Elvégre azért boncol,hogy tanuljanak! Nem??

Esetleg a te életed is függhet egy boncolási eredménytől,mert más belehalt és te nem fogsz,mert a patológus tudja mi volt a halál oka,és egyezettnek a dokival és te meg menekülhetsz,vagy ez nem jutott eszedbe?

2011. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nekem unokatestvérem boncmester, de teljesen normális ember. Régen ő volt a legnagyobb partyarc, minden buliban benne volt. Most már van családja, semmi gond nincs vele.
2011. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Jajj dehogy tartom őket annak.

Számomra ez az orvostudomány egyik leghasznosabb ágazata.

Az én szememben ők csodálatos emberek. Büszke lennék a férjemre, ha pathológus lenne, és soha, egyetlen percig sem szégyellném!

Szóval ha patológus szeretnél lenni, akkor hajrá!

2011. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%

nem tartom lelketlen vadállatoknak,de biztosan nem választanám ezt a pályát.

viszont valakinek ezt is meg kell csinálni,fontos dolog.

2011. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!