Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az életetek értelme?

Mi az életetek értelme?

Figyelt kérdés
illetve hogyan találjam meg én az értelmét? úgy érzem csak tengek-lengek, nem találom a helyemet sehol. van egy barátom akivel csak főleg a szex miatt járunk össze és ez is eléggé lehúz sokszor. nem találom azt a helyet, célt ami előrébb vinne motiválna.
2011. dec. 29. 17:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést:mi az amitől jobban éreznéd magad?Mire vágysz?Mi az a tevékenység amiben örömödet leled,esetleg megvalósítod önmagad?Keress olyan társat aki miatt nem kell megváltoznod,így fogadjon el amilyen vagy,így később nem lesz csalódás!Ezek életcélok!

Olyan ez mint a magasugrás:

Ha felraktad a mércét,nem marad más hátra mint a nekifutás!!/és lehetőleg vidd át:/

2011. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
talán egy szerető partner mellett jobb lenne. azzal húz le hogy én többet érzek mint ő
2011. dec. 29. 18:25
 13/27 anonim ***** válasza:
57%
A 3gyerekem,a nejem,a basszusgitárom és a CÉLJAIM.
2011. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Sztem K e r e s s t o v á b b !!
2011. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hogy reggel felkeljek, dolgozni menjek, este hazaérjek és aludjak másnap reggelig, utána minden ugyanúgy újra.
2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Megszüljem a gyermekem és sikeres legyek munkában-családban egyaránt.

Egyszer voltam számmisztikai elemzésen és állítólag azért élek, hogy az érzelmeket megéljem és 43évesen teljesedik ki a személyiségem...majd kiderül :)

23N

2011. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Még keresem azt amiért igazán élni akarok.
2011. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A férjem, és , hogy legyen közös picink, és persze, fenntartani ezt a csodás boldogságot:)


A 3. válaszolónak igaza van, ha normális párkapcsolatod lenne, lehet boldogabb lennél, é könnyebb lenne megtalálni az értelmet az életedben :)


Kitartás, sok boldogságot :)

2011. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az en eletem ertelme jo embernek lenni :)


Persze vannak nekem is rossz napjaim, de ugy altalaban nem latom ertelmetlennek az eletem. Talalok mindig valamit, aminek tudok orulni, megprobalni jol csinalni, amit eppen csinalok, jot tenni, es ha jot tenni nem tudok, akkor nem artani masoknak. Szerintem is a lelki fejlodes lenne az elet ertelme, es ha van valami, ami ebben lehuz, azt kiiktatni az eletedbol, elhinni, hogy jobbat erdemelsz, hinni, hogy tenyleg valamiben jo vagy.

2011. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
"talán egy szerető partner mellett jobb lenne. azzal húz le hogy én többet érzek mint ő"- Csakhogy a szereto partnert nem fogod megtalalni, amig magaddal egyenesbe nem jossz...
2011. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!