Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van olyan hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan hogy szerelmesek vagytok valakibe de tényleg ő életetek értelme szeretitek egymást a fiu is szeret bennetek őszintén minden megvan ami egy jómüködő kapcsolathoz kell?

Figyelt kérdés
de a srác anyagilag szegény vagyis nem gazdag és ebből adódan arra gondolotok hogy nem biztos a jövőtök de ti szeretnétek gyereket is tőle de féltek hogy mi lessz a pénzel. ezért kiszerettek belőle ha jön egy másik pasas aki csapja a szelet akkor kiszertek a párotokból a pénz miatt? hogy biztos legyen a juövőtök a gyerek miatt stb.. Van olyan hogy elmulik a szerelem mert nincs elég pénz? És ha adódna valaki közbe akkor idővel beleszeretnétek mert tudván hogy melette biztosabb a jövő?
2010. ápr. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést.
2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem igazából! Ha szeretek valakit, akkor az a szegénységben is szeretem, ha meg kiszeretek valakiből, akkor az nem a pénz miatt van! Ha te ezt érzed, akkor mégsem ő neked a nagy ő!! Ennyi az egész! Nem kell a pénzre fogni! Nem szereted igazán és kész! Ha szeretnéd, akkor nem érdekelne az anyagi helyzete! Együtt megoldanátok!

Bocsi de én magamból indulok ki!

2010. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a pénz nem akadály!

23/L

2010. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdező csak jajveszékel itt. Nem egy pénzes családból származik és attól fél, hogy így a jelenlegi párja elhagyja vagy a jövendőbelije. Az tény és való hogy a legtöbb lány elsődleges szempontja az anyagi háttér, de van ilyen is a férfiakból. Az első 10 kérdésben mindig ott szerepel az, hogy "van kocsid?" De ez a kérdés akár lehet a 2. is a neved megkérdezése után. A rafináltabbak "van jogsid? kérdést teszik fel vagy csak utalgatnak rá. Igaz ami igaz vannak olyan lányok akik juszt se fognak tömegközlekedési eszközre felszállni, mert az már milyen.

DE vannak olyan emberek akiket a pénz abszolút nem érdekli őket . Hanem ő nekik inkább a belső érték számít jobban. A legtöbben általában felszokták fedezni ezt és akkor az nekik sokkal többet ér minden pénznél...

2010. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A pénz nem minden, és ha szereted, elfogadod úgy ahogy van. Nekem még soha nem volt olyan pasim akinek sok pénze volt és nem is zavart, soha nem hoztam még kellemetlen helyzetbe sem, amiért ő nem olyan tehetős családból van, mint pl.én. Rendes munkahelye van, dolgozik és mindent megtesz, hogy a leendő családjának mindent meg tudjon adni! De te döntesz, választhatod a biztosat is, de arról sem tudhatod, hogy jobb lesz-e és itt sok más tényezőre is gondolok.
2010. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!